اسپالتی: سه بازی متوالی گل نمی‌زنیم؟ عیبی ندارد!/ به بازیکن آتالانتا فقط گفتم خفه شو!

سرمربی تیم فوتبال اینتر می‌گوید با اینکه تیمش در خانه آتالانتا به تقسیم امتیازات رضایت داد و برای سومین هفته متوالی نتوانست پیروز شود، مشکلی ندارد.

، تیم فوتبال اینتر شب گذشته (شنبه) در هفته سی‌و‌دوم سری A در حالی به تساوی بدون گل در خانه آتالانتا رضایت داد که هفته پیش هم در خانه تورینو با نتیجه یک بر صفر باخت و قبل از آن هم در یک بازی معوقه، در دربی میلان مقابل رقیب همشهری بدون گل مساوی کرد. به این ترتیب این تیم در سومین بازی متوالی‌اش نتوانست گلی‌بزند، موضوع که سرمربی نراتزوری با آن مشکلی نداشت.

اسپالتی پس از مسابقه‌ای که نیمه اول آن تحت سلطه آتالانتا بود - این تیم ۱۱ شوت به سمت دروازه اینتر شلیک کرد - و در نیمه دوم اینتر بر بازی سوار شد و نزدیک بود ۳ امتیاز را از آن خود کند به شبکه مدیاست ایتالیا گفت: فکر نمی‌کنم اینکه نتوانستیم برابر حریفی قدرتمند مانند آتالانتا گل بزنیم، عیبی داشته باشد اما هر کسی می‌تواند نظر خودش را درباره این موضوع داشته باشد. اینها مسابقه‌هایی هستند که شما در آنها باید به شیوه‌ای خاص بازی کنید. ما در نیمه اول به مشکل خوردیم چون پاسکاری‌مان به اندازه کافی دقیق نبود و حرکات‌‌مان بی‌هدف بود. ما چهار، پنج موقعیت گلزنی داشتیم و تا آخر فشار آوردیم اما باید اعتراف کرد که حریف در نیمه دوم بهتر بازی کرد.

رافینیا، مهاجم اینتر یکی از موقعیت‌های گلزنی خوب این تیم را با شلیک توپ به بالای دروازه آتالانتا هدر داد و لحظاتی بعد تعویض شد.

اسپالتی درباره اینکه آیا این تعویض به ضربه ضعیف بازیکن برزیلی تیمش ربطی داشته است، اظهار داشت: من رافینیا را تعویض کردم چون خسته به نظر می‌رسید وگرنه این کار را نمی‌کردم. آتالانتا تمام تلاشش را کرد که رافینیا را از جریان بازی محو کند.

در پایان بازی دوربین‌‌های تلویزیونی صحنه‌ای را شکار کردند که در آن اسپالتی با مارتن دی‌رون، هافبک آتالانتا مشاجره شدیدی پیدا کرد. سرمربی اینتر درباره اتفاقی که رخ داد گفت: من به او گفتم در جایگاهی نیست که به من بگوید بروم سر جایم بنشینم و بهتر است خفه شود. او بهتر بود یکی دیگر را برای زدن این حرف انتخاب می‌کرد چون به من نمی‌تواند چنین حرفی بزند. من به او هیچ چیز نگفتم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار