والورده: به حمایت هواداران نیاز داشتیم/ باید به لحاظ روحی ریکاوری کنیم

سرمربی بارسلونا از یک پیروزی حیاتی مقابل والنسیا سخن گفت.

، ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا پس از برتری ۲ بریک خانگی مقابل والنسیا در هفته جاری لالیگای اسپانیا اهمیت این ۳ امتیاز را مورد تاکید قرار داد.

 او اظهار داشت: بازی به دلایل بسیار زیادی برای ما حساس و کلیدی بود.حالا ۷ امتیاز دیگر لازم داریم تا قهرمان شویم. حریف فرم بسیار خوبی داشت و فصل فوق العاده‌ای را سپری می‌کند.همه می‌دانیم باشگاه، ما و بازیکنان هفته سختی را پشت سر گذاشتیم و مجبور بودیم  برابر تیمی به خوبی والنسیا بازی کنیم. به همین خاطر به بازیکنانم تبریک می‌گویم. کار آسانی نبود. ناامیدی بزرگی در رم تجربه کردیم و بازیکنان هم انسان هستند نه ماشین. رفتار هواداران خوب بود و  شرایط را درک کردند. به  آن‌ها نیاز داشتیم. می‌دانیم  در یکی از اهدافمان ناکام بودیم. ناامید کردن هواداران ما را آزار می‌دهد اما به آینده نگاه می‌کنیم و اجازه نمی‌دهیم یک نتیجه بد، زحمات تمام فصل را به باد بدهد.

 او در ادامه اظهار داشت: بازی آسانی نداشتیم.  حریف در رده  سوم جدول قرار داشت. تنها چند هفته به پایان لیگ باقی مانده و چند امتیاز دیگر برای قهرمانی لازم داریم. حفظ آمادگی قبلی در این  بازی غیرممکن بود. باید به لحاظ روحی ریکاوری کنیم  و خوشبختانه با برتری مقابل والنسیا گام بلندی در این زمینه برداشتیم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار