مورینیو: نتایج عجیب اخیر فوتبال اروپا ثابت کرد هر اتفاقی امکان‌پذیر است/ از شرایط وست‌بروم متعجب هستم

سرمربی شیاطین سرخ تیمش را آماده جدال با وست‌بروم کرده است.

، ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل وست‌برومویچ در هفته سی و چهارم لیگ برتر انگلیس از آمادگی شاگردان خود برای پیروزی گفت.

 او اظهارات خودش را این‌گونه شروع کرد: از شرایط وست‌بروم در جدول  به شدت متعجب هستیم. رقیب ما بازیکنان باتجربه‌ای دارد و نباید در انتهای جدول باشد. بازی سختی در پیش داریم چون رقیب چیزی برای از دست دادن ندارد.وست‌بروم برای سقوط نکردن می‌جنگد و قطعا در این مقطع فصل از کوچک‌ترین فرصتی به راحتی نمی‌گذرد.

 او در ادامه افزود:  در طول این هفته سعی کردم به بازیکنان تفهیم کنم  این نتایج هنوز برای حضور ما در جایگاه دوم کافی نیست و همچنان به گرفتن امتیاز احتیاج داریم. ما نیاز به ۴ یا ۵ امتیاز داریم تا چهارم شویم اما برای حضور در رده دوم به بیش این تعداد امتیاز محتاج هستیم.هفته خطرناکی پیش روی ماست چون  پس از یک بازی خوب و یک نتیجه خوب برابر وست برومویچ قرار می‌گیریم و فکر می‌کنم در چند بازی اخیر در لیگ مدام  پیروز شده‌ایم. لحظات خوبی را پشت سر می‌گذاریم اما برابر تیمی بازی می‌کنیم که در حال مبارزه برای بقاست. نتایج عجیب این هفته فوتبال اروپا ثابت کرد هر اتفاقی امکان‌پذیر است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار