طعنه رئیس کمیته امنیت فدراسیون فوتبال روسیه به رسانه‌های انگلیسی

ولادیمیر مارکین، رئیس کمیته امنیت فدراسیون فوتبال روسیه در واکنش به خبر یک خبرگزاری مطرح انگلیسی طعنه سنگینی به رسانه‌های گروهی این کشور زد.

، به نقل از روزنامه ریانووستی روسیه، خبرگزاری رویترز انگلیس با اشاره به حضور عکاس خود در دیدار برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ اروپا میان تیم‌های زسکا روسیه و آرسنال انگلیس در مسکو مدعی شد هواداران تیم زسکا نوشته‌های نژادپرستانه علیه بازیکنان سیاه‌پوست آرسنال شامل دنی ولبک و الکس ایووبی در دست داشتند.

ولادیمیر مارکین، رئیس کمیته امنیت فدراسیون فوتبال روسیه در این رابطه گفت: فدراسیون فوتبال روسیه و یوفا هیچ موردی درباره نژادپرستی در بازی پنجشنبه شب گذشته در ورزشگاه زسکا مسکو از سوی هواداران مشاهده و ضبط نکردند. تصمیمی هم برای تحلیل اخبار رسانه‌های انگلیسی ندارم و نمی‌خواهم نظری دهم یا انتقاد کنم. آنها (رسانه‌های انگلیسی) برای من وجود خارجی ندارند. وقتی فدراسیون فوتبال روسیه و یوفا به مورد خاصی در بازی زسکا مسکو و آرسنال اشاره نکردند رسانه‌های انگلیسی همواره به دنبال یافتن چیزی هستند. آنها دنبال چه چیزی هستند؟

دیدار تیم‌های زسکا مسکو و آرسنال با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ پایان یافت و شاگردان ونگر با توجه به پیروزی ۴ بر یک در بازی رفت راهی مرحله نیمه‌نهایی لیگ اروپا شدند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار