کلوپ: امیدوارم مقابل بورنموث خسته نباشیم/ آن‌هایی که قرعه ما را آسان می‌دانند بازی رم با بارسا را ندیده‌اند!

سرمربی لیورپول امیدوار است تیمش در بازی با بورنموث خسته نباشد.

، یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل بورنموث در هفته سی و چهارم لیگ برتر انگلیس ابراز امیدواری کرد قرمزها به خاطر بازی سنگین با منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا خسته نباشند.

 او گفت: امیدوارم اثری از خستگی ناشی از بازی سنگین مقابل منچسترسیتی در ساق‌های بازیکنان دیده نشود.متاسفانه کلاین و کلاوان  آماده نیستند. راگنار از ناحیه عضله احساس درد می‌کرد و کلاین هم  احتمالا به این بازی نمی‌رسد. او در تمرینات روز بعد از بازی با منچسترسیتی احساس درد می‌کرد.بیش از بازی هفته گذشته مقابل اورتون فرصت آماده‌سازی داشتیم و این مسئله تفاوت بزرگی برایمان است. به اندازه کافی زمان تمرین داشتیم. اگر  فکر  می‌کنید به خاطر بازی با رم ترکیب اصلی را مقابل بورنموث قرار نمی‌دهم در اشتباه هستید. ما کارمان را انجام خواهیم داد و برای پیروزی مقابل رقیب قرار خواهیم گرفت. حضور در فصل آینده لیگ قهرمانان برایمان اهمیت زیادی دارد.

 کلوپ درباره قرعه تیمش در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان افزود: قرعهبسیار هیجان انگیزی داریم. مقابل رم  شانس پیروزی داریم اما اگر کسی فکر می‌کند این یک قرعه آسان بوده، احتمالا بازی رم مقابل بارسلونا را ندیده است!  در کل  همه تیم‌های نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان قوی هستند. در بین  تیم‌های حاضر، قبلا با رم بازی نکرده‌ام. آن‌ها فصل خوبی را سپری کرده‌اند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار