احتمال محرومیت بوفون در رقابت‌های داخلی به دلیل پرخاش به داور

سناریوی جنجالی که در آخرین بازی اروپایی این فصل کاپیتان یوونتوس شکل گرفت، ممکن است او را در رقابت‌‌های داخلی نیز نقره داغ کند.

، نشریه گاتزتا دلواسپورت مدعی شد که جان لوئیجی بوفون به خاطر شدت اعتراض‌هایش به مایکل اولیور، داور بازی چهارشنبه شب یوونتوس و رئال مادرید در دور برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، در سری A نیز مجازات شود.

بوفون پس از اعلام یک ضربه پنالتی مشکوک به سود رئال مادرید در آخرین دقیقه وقت‌های معمول بازی ، به شدت به اولیور پرخاش کرد و به همین دلیل کارت قرمز مستقیم گرفت. کاپیتان یووه بعد از بازی هم از خجالت داور انگلیسی درآمد او را حیوانی بی‌احساس توصیف کرد که در قفسه سینه‌اش به جای قلب سطل زباله دارد.

اکنون ممکن است برای سنگربان کهنه‌کار یوونتوس محرومیتی در نظر گرفته شود که نه تنها شامل رقابت‌های اروپایی فصل آینده بلکه شامل رقابت‌های داخلی این فصل یووه نیز شود. گاتزتا، در صورتی که اولیور در گزارش خود قید کند که اعتراض بوفون به او شدید بوده، امکان دارد کمیته داوران یوفا با ارزیابی اظهارات سنگربان یووه، بوفون را طوری مجازات کند که او از همراهی یووه در رقابت‌های داخلی فوتبال ایتالیا نیز محروم شود.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار