رقابت‌های انتخابی المپیک جوانان| شناگران ایران در روز سوم ۲ طلا و یک نقره کسب کردند

روز سوم مسابقات شنای انتخابی المپیک جوانان در تایلند با کسب دو مدال طلا و یک نقره برای تیم ملی شنای ایران به پایان رسید.

و به نقل از سایت فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، صبح امروز (دوشنبه) مرحله مقدماتی روز سوم مسابقات شنای انتخابی المپیک جوانان تایلند پیگیری شد. نمایندگان ایران در چهار ماده ۱۰۰ متر قورباغه، ۲۰۰ متر پروانه در رده سنی جوانان و ۱۰۰ متر پروانه و ۵۰ متر آزاد در رده سنی بزرگسالان به آب زدند و  جواز حضور در فینال سه ماده‌ را به دست آوردند.

ابتدا مهدی انصاری که در ماده ۱۰۰ متر پروانه به صورت مستقیم راهی فینال شده بود با حریفان خود به رقابت پرداخت. انصاری در فینال این ماده موفق شد با ثبت زمان ۵۵:۱۶ بر سکوی دوم بایستد. در ادامه متین بالسینی شناگر جوان ایران در ماده ۲۰۰ متر پروانه که صبح موفق شده بود رکورد ورودی B المپیک جوانان را کسب کند در فینال با بهبود رکورد خود مدال طلای این ماده را بر گردن آویخت. بالسینی ۲۰۰ متر را در ۲:۰۶.۳۸ دقیقه شنا کرد.

در پایان غلامپور و انصاری، دو نماینده ایران در ماده ۵۰ متر آزاد با حریفان خود به رقابت پرداختند. سینا غلامپور با ثبت زمان ۲۳:۷۰ ثانیه موفق شد در جایگاه اول قرار گیرد و مدال طلای ۵۰ متر آزاد را به دست آورد. انصاری نیز با ثبت زمان ۲۴:۴۳ ثانیه در جایگاه چهارم قرار گرفت و به کار خود پایان داد.

نتایج شناگران تیم ملی ایران در روز سوم مسابقات انتخابی المپیک جوانان تایلند به شرح زیر است:

ماده ۲۰۰ متر پروانه رده سنی جوانان:
متین بالسینی با ثبت زمان ۲:۰۶.۳۸ در سکوی نخست ایستاد. (کسب ورودی B)

ماده ۱۰۰ متر پروانه رده سنی بزرگسالان:
مهدی انصاری با ثبت زمان  ۵۵:۱۶ ثانیه بر سکوی دوم ایستاد

ماده ۵۰ متر آزاد رده سنی بزرگسالان:
سینا غلامپور با ثبت زمان ۲۳:۷۰ ثانیه بر سکوی نخست ایستاد
مهدی انصاری با ثبت زمان ۲۴:۴۳ ثانیه چهارم شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار