داورزنی: ادامه بلاتکلیفی فدراسیون کشتی به صلاح نیست

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: اتفاقاتی رخ داد که وضعیت فدراسیون کشتی را بلاتکلیف کرد و ادامه آن به هیچ وجه به صلاح کشتی و ورزش ایران نیست.

، محمدرضا داورزنی در مجمع فوق‌العاده فدراسیون کشتی اظهار داشت: علاقه مند بودیم که رسول خادم به عنوان ریاست فدراسیون کشتی به کار خود ادامه دهد، چرا که بهمن ماه انتخابات فدراسیون برگزار شده بود، ولی به هر حال اتفاقاتی رخ داد که وضعیت فدراسیون کشتی را بلاتکلیف کرد و ادامه آن به هیچ وجه به صلاح کشتی و ورزش ایران نیست.

وی افزود: امروز باید در این مجمع فوق العاده تعیین تکلیف کنیم تا انتظارات مردم که همانا آرامش در این رشته است، محقق شود. از همه کسانی که در این مدت برای آرامش کشتی تلاش کردند، تشکر می کنم.

معاون وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: درست است که بخشی از اختیارات رسول خادم به بنی تمیم واگذار شده، اما این مسئله نافی مسئولیت رسول خادم نبود و از لحاظ قانونی نیاز است که وضعیت فدراسیون مشخص و از بلاتکلیفی خارج شود.

داورزنی عنوان کرد: وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون ها یک خانواده هستند و فاصله ای بین ما و کشتی نیست. با یک میلیارد تومانی که ظرف دو روز گذشته به فدراسیون کشتی پرداخت کردی ، صد درصد اعتبارات این رشته از طرف وزارت ورزش پرداخت شده است. سهم کشتی از اعتبارات ورزش بعد از فوتبال ، حداقل دو برابر رشته های دیگر است.

وی تصریح کرد: خادم واقعا برای ما عزیز است ولی ورزش کشور و رویدادهای بزرگ مهم پیش رو و حساسیت مردم بر روی نتایج ورزشی ایران موضوعی نیست که به ما اجازه دهد کشتی بلاتکلیف بماند و ما منتظر بودیم تا دیروز خادم به محل مسئولیت خود در فدراسیون برگردد ولی عدم حضور او، وزارت و مجمع را در شرایطی قرار می دهد که هر چه سریع‌تر ورزش اول کشور را با تعیین سرپرست از بلاتکلیفی خارج کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار