لازلو سوچک: هنوز طلبم از سوی فدراسیون پرداخت نشده است/ در مورد همکاری با ایران صحبتی نمی‌کنم

سرمربی سابق تیم ملی تیراندازی در گفت‌وگو با تسنیم مدعی شد که فدراسیون ایران هنوز بدهی‌اش به وی را به صورت کامل پرداخت نکرده است.

لازلو سوچک در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در خصوص دریافت مطالباتش از فدراسیون تیراندازی ایران اظهار داشت: تا الان پولم را پرداخت نکرده‌اند. قرار بود ۲۰ روز پیش مبلغ بدهی پرداخت و به حسابم واریز شود اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.

وی درباره ادامه همکاری با تیم ملی تیراندازی ایران گفت: در حال حاضر نمی‌توانم در مورد ادامه همکاری اظهار نظری داشته باشم. تا زمانی که پول خود را به طور کامل دریافت نکنم ترجیح می‌دهم درباره همکاری و یا عدم همکاری با فدراسیون ایران صحبتی نکنم.

سرمربی مجارستانی تیراندازی تاکید کرد: در حال حاضر همکاری خود را با فدراسیون مجارستان آغاز کرده‌ام و در کنار تیم ملی این کشور حضور دارم.

تسنیم، این صحبت‌ها در حالی مطرح می‌شود که علی دادگر، رئیس فدراسیون تیراندازی پیش از این در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که بدهی لازلو سوچک پرداخت شده است.

وی در این باره گفته بود: «پیش از عید سفری به آلمان داشته و با لازلو سوچک دیدار و گفت‌وگو کردیم و در خصوص بدهی و مطالباتی که از مدیریت قبلی فدراسیون بر جای مانده بود به مذاکره نشستیم.

وی ادامه داد: در این دیدار بخشی از مطالبات وی را به صورت نقدی و مابقی را نیز به صورت حواله پرداخت کرده‌ایم و بدین ترتیب مشکلاتی که از قبل برجای مانده بود را حل و فصل کردیم.»

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار