دژاگه: می‌توانستم در انگلیس بمانم اما در مرکز پِک به من می‌رسند/کی‌روش و سرمربی ناتینگهام با هم هماهنگ هستند

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان اعلام کرد که تمرینات ریکاوری و درمانی‌اش به خوبی در مرکز پِک انجام می‌شود.

و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اشکان دژاگه که تمرینات ریکاوری خود را زیر نظر کادر تیم ملی در تهران ادامه می‌دهد، درباره آخرین وضعیت خود گفت: پس از اینکه با باشگاه ناتینگهام قرارداد امضا کردم، متأسفانه دچار مصدومیت شدم، اما خدا را شکر اکنون کار به خوبی جلو می‌رود. خوشبختانه سرمربی تیم ملی در تماس با باشگاه ناتینگهام راهی را پیدا کرد که برای من خیلی خوب است و این امکان را دارم تا در اینجا تمرینات ریکاوری خودم را پشت سر بگذارم.

وی افزود: کی‌روش و کارانکا با هم صحبت کرده‌اند و باشگاه ناتینگهام به خوبی می‌داند که حضور در جام جهانی تا چه حد برای من مهم است تا ان‌شاءالله بتوانم برای کمک به تیم ملی به مسابقات جام جهانی برسم. باشگاه من و تیم ملی به خوبی با هم هماهنگ هستند و هر دو پشتم هستند و از من حمایت کرده‌اند تا بتوانم کارم را پیش ببرم و ان‌شاءالله بتوانم به جام جهانی برسم.

بازیکن تیم ملی فوتبال با اشاره به امکانات موجود در پِک تصریح کرد: می‌توانستم در انگلیس بمانم و آنجا کار کنم. آنجا هم امکانات خوبی وجود دارد، اما در مرکز پِک امکانات خیلی خوبی فراهم است. می‌دانستم که شاید حضورم در اینجا برایم بهتر باشد، چون خیلی به من می‌رسند و برایم وقت می‌گذارند. کادر تیم ملی صبح تا شب روی من کار می‌کنند و خیال من و باشگاه ناتینگهام هم راحت است.

دژاگه افزود: وقتی در لندن جراحی کردم، سرمربی تیم ملی، میکائیل فیزیوتراپ تیم را به انگلیس فرستاد. مطمئن باشید باشگاه ناتینگهام همین جوری من را به ایران نفرستاده است و آنها می‌دانند که مربیان خوب و با دانشی اینجا در تیم ملی ایران کار می‌کنند و زحمت می‌کشند تا من را به جام جهانی برسانند. به همین خاطر خدا را شکر تا الان همه چیز خوب پیش رفته است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار