بنی‌تمیم: با ارتباطاتی که داشتیم از پس هزینه‌ها برآمدیم

نایب رئیس فدراسیون کشتی گفت: کشتی کشور با ارتباطات سازمان مدیریت خود بخش زیادی از هزینه‌های اجرای فعالیت و برنامه‌ها را بدون اینکه دریافت نقدی داشته باشد، پرداخت کرده است.

، حمید بنی‌تمیم در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب که بخش عمده‌ای از منابعی که فدراسیون کشتی برای انجام بودجه مصوب سالانه خود تامین کرده است، غیرنقدی بوده اظهار داشت: مدیریت فدراسیون، با جلب اعتماد و نظر حمایت کنندگان مالی از منابع مالی در اختیار اسپانسر، بدون اینکه به حساب فدراسیون واریز شود، استفاده می‌کرده و بخش عمده‌ای از هزینه‌های فعالیت‌های کشتی کشور را تامین کرده است. در واقع اسپانسر در هر فعالیتی، بطور مستقیم و بدون اینکه به فدراسیون چیزی پرداخت کند، هزینه فعالیت مورد نظر فدراسیون را پرداخت کرده است.

وی در مورد سهم قابل توجه منابع غیرنقدی آورده شده از سوی فدراسیون در عملکرد هزینه‌ای- درآمدی چهارسال گذشته اظهار داشت:  منابع غیر نقدی در عملکرد هزینه ای - در آمدی فدراسیون کشتی، منابع مالی هستند که بدون اینکه بطور مستقیم به حساب‌های بانکی فدراسیون واریز شود و  یا به صورت نقدی در اختیار فدراسیون قرار بگیرد، با پیگیری، هماهنگی و تلاش مدیریتی فدراسیون، از طریق نهادهای عمومی، غیر دولتی و اشخاص حقیقی و حقوقی علاقمند و واجد شرایط، برای انجام برنامه‌ها و فعالیت‌های اجرایی و فنی کشتی در این چهارسال هزینه شده است.

بنی تمیم تاکید کرد: با توجه به اینکه منابع نقدی تامین شده و در اختیار فدراسیون، به هیچ وجه کفاف انجام فعالیت‌ها و برنامه‌های کشتی را نمی داد،  فدراسیون در ۴ سال  گذشته تلاش کرد با استفاده از جایگاه کشتی به عنوان ورزش ملی و نیز ارتباطات مدیریتی فدراسیون، شرایطی را فراهم کند تا سایر نهادهای و اشخاص علاقمند به این ورزش کهن و پر افتخار، بخش زیادی از هزینه‌های اجرای برنامه‌های داخلی و بین المللی کشتی را بردوش بگیرند.

 وی در پایان خاطرنشان کرد: در واقع کشتی کشور با ارتباطات سازمان مدیریت خود بخش زیادی از هزینه‌های اجرای فعالیت و برنامه‌ها را بدون اینکه دریافت نقدی داشته باشد، از طریق پرداخت مستقیم هزینه‌هایی چون تامین هزینه‌های اقامت تیم‌های خارجی و‌داخلی، تامین هزینه‌های برگزاری مسابقات، اعزام تیم های به مسابقات بین المللی، برگزاری اردوها و...از سوی دیگران انجام داده است. این شیوه جذب منابع برای تامین کسری بودجه فدراسیون، توانست بخش قابل توجهی از هزینه های سالانه فدراسیون را تامین کند و فعالیت های فدراسیون کشتی را به جلو ببرد. اعتبار کشتی و تلاش شبانه روزی مدیریت فدراسیون کشتی، عمده ترین عامل امکان تامین هزینه های غیرنقدی و افزایش سقف بودجه فدراسیون کشتی تا به این حد بوده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار