چودو| بریمانلو به مدال برنز مسابقات گرندپری ترکیه دست یافت

نماینده وزن ۷۳- کیلوگرم جودو ایران در رقابت‌های جودو گرندپری آنتالیا به نشان برنز دست یافت.

دومین روز از چهارمین مرحله رقابت‌های جودو گرندپری در سال ۲۰۱۸ از صبح امروز(شنبه) در شهر آنتالیا ترکیه برگزار شد و محمد محمدی بریمانلو نماینده وزن ۷۳ کیلوگرم جودو ایران به نشان برنز دست یافت. 

بریمانلو در رقابت‌های امروز پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف نماینده فرانسه رفت که مقابل او به برتری دست یافت.  نماینده جودو ایران در دور سوم به مصاف ئنیل ویلیامز از بریتانیا رفت و مقابل او نیز به برتری رسید. 

بریمانلو در دور چهارم مقابل هدایت حیدراوف، نفر پنجم رنکینگ این وزن شکست خورد تا به جدول شانس مجدد راه پیدا کند. وی در اولین دیدار خود در جدول شانس مجدد مقابل آکیل گاکووا از کوزو به برتری رسید تا به دیدار رده‌بندی راه یابد. 

بریمانلو برای کسب نشان برنز نیز به مصاف داوید لیما از برزیل رفت و در دیدار سنگین با برتری مقابل او به نشان برنز رسید. 

در رقابت‌های امروز، سعید ملایی نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم جودو ایران با شکست در دور دوم مقابل نماینده گرچستان از دور مسابقات کنار رفت. 

روز گذشته(جمعه) و در نخستین روز مسابقات گرندپری ترکیه، علی قلی پور در وزن ۶۰ - کیلوگرم، قاسم نوری زاده و علیرضا خجسته در وزن  ۶۶ - با شکست مقابل رقبای خود از درو رقابت‌ها کنار رفته بودند.

فردا(یکشنبه) و در  روز پایانی مسابقات نیز وحید نوری در وزن ۹۰-، رامین صفویه در وزن ۱۰۰- و جواد محجوب در وزن ۱۰۰+ به مصاف رقبای خود خواهند رفت.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار