زیدان: نمی‌خواهم تیمم برای تشویق بارسلونا تونل افتخار بزند

سرمربی رئال مادرید گفت او و شاگردانش در ال‌کلاسیکوی بعدی در لالیگا برای رقیب دیرینه‌شان تونل افتخار نخواهند زد.

، زین‌الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا شب (یکشنبه) رئال مادرید مقابل رقیب همشهری اتلتیکو در هفته سی‌و‌یکم لالیگا گفت که شاگردانش در ال‌‌کلاسیکوی دوم (۱۶ ازدیبهشت) فصل جاری لالیگا در نوکمپ برای بازیکنان بارسلونا که به احتمال زیاد تا آن تاریخ قهرمانی‌شان در لیگ مسجل شده است، تونل افتخار نخواهند زد.

زیدان که ظاهراً قصد دارد خودداری بارسایی‌ها از زدن تونل افتخار برای شاگردان او در نوکمپ در ال‌کلاسیکوی اول فصل – پس از قهرمانی رئال مادرید در جام جهانی باشگاه‌ها – را تلافی کند، با متهم کردن رقیب کاتالان به سنت شکنی، گفت: نمی‌دانم که شما چقدر قرار است از من در مورد این موضوع سؤال بپرسید اما پاسخ من بسیار روشن است. ما برای بارسلونا تونل افتخار نمی‌زنیم و این تصمیم من است.

زیدان ادامه داد: من مفهوم تونل افتخار را نمی‌فهمم و چنین اتفاقی هم در ال‌کلاسیکو رخ نخواهد داد، اگرچه ما تا پایان فصل هنوز خیلی فاصله داریم. بارسلونا سنت‌شکنی کرد.

زیزو در ادامه با اشاره به دربی مادرید افزود: اینکه ما در این فصل شروع بسیار بدی داشتیم واقعیت دارد. ما نمی‌توانیم این موضوع را تغییر دهیم و ما هم تنها می‌توانیم کاری را انجام دهیم که داریم انجام می‌دهیم و آن خوب بازی کردن و خوب به پایان رساندن لیگ است. ما روی این بازی تمرکز داریم و می‌خواهیم فاصله امتیازی‌مان را کم کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار