نشست کادر سرپرستی کاروان اعزامی با فدراسیون والیبال، ووشو، شمشیربازی و کاراته

در ادامه برگزاری جلسات کادر سرپرستی کاروان اعزامی به بازی‌های آسیایی جاکارتا صبح امروز مسئولان فدراسیون والیبال، شمشیربازی، ووشو و کاراته به ارائه گزارش روند آماده سازی تیم ملی اعزامی و برنامه‌های خود پرداختند.

و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، در ادامه برگزاری جلسات کادر سرپرستی کاروان اعزامی به بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸جاکارتا از صبح امروز نشست مشترک و مجزایی با روسا و مسئولان چهار فدراسیون والیبال، ووشو، شمشیر بازی و کاراته  در ساعات مختلف برگزار شد.

جلسات فوق با ریاست نصرالله سجادی سرپرست کاروان اعزامی به بازیهای آسیایی جارکارتا و حضور اصغر رحیمی رئیس مرکز نظارت بر تیمهای ملی، اسلامیان مدیر امور بین الملل کمیته و همچنین نماینده وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

این جلسات در ساعات مختلف با فدراسیون های والیبال با حضور ضیایی رئیس فدراسیون، افشار دوست دبیر و خوش خبر، ووشو با حضور علی نژاد رئیس فدراسیون و حسین اوجاقی سرمربی و مدیر فنی تیم‌های ملی، شمشیر بازی با حضور باقرزاده رئیس فدراسیون، پیمان فخری و یعقوبیان(دبیر) و کاراته صادق فرجی رئیس، محسن آشوری دبیر، افسانه باقری نائب رئیس بانوان  و شهاب سلطانی کادر فنی برگزار شد.

هدف از برگزاری نشست های فوق با روسا و کادر فنی تیم‌های ملی اعزامی به بازیهای آسیایی جاکارتا بررسی مشکلات و کمبودهای فدراسیون ها و انجام تمهیدات لازم جهت برطرف نمودن آن،پیش بینی تعداد مدال های کسب شده و نوع آن، تاریخ رفت و برگشت تیم‌ها و همچنین توقعات طرفین جهت کسب نتایج مطلوب در این بازیها می باشد.

فردا یکشنبه نیز کادر سرپرستی کاروان اعزامی به بازیهای آسیایی جاکارتا نشست هایی را بطور مجزا با مسئولین و کادر فنی فدراسیون‌های وزنه برداری،هندبال،کشتی و کبدی خواهد داشت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار