رونالدو: به مدیران بارسلونا اعتماد نداشتم/ اینتر بهترین گزینه برایم بود چون سری A بهترین لیگ دنیا بود

مهاجم پیشین اینتر از علت ترک بارسلونا و چرایی انتخاب اینتر به عنوان مقصد بعدی‌اش در سال ۱۹۹۷ سخن گفت.

، رونالدو که در سال ۱۹۹۷ از بارسلونا جدا و به اینتر پیوست، در مدت پنج سالی که در این تیم ایتالیایی حضور داشت باوجود اینکه تقریباً دو فصل را به دلیل مصدومیت جدی زانو از دست داد، ۹۹ بازی برای نراتزوری انجام داد و ۵۹ گل نیز به ثمر رساند.

رونالدو که نامش رسماً وارد تالار مشاهیر باشگاه اینتر شد، در خصوص علت جدایی‌اش از باشگاه بارسلونا گفت: برای تمدید قراردادم با بارسلونا در حال مذاکره بودم، اما سپس تصمیم گرفتم در بارسلونا نمانم چون دیگر به مدیران باشگاه اعتماد نداشتم. در ادامه اینتر پیشنهاد رسمی داد که برای من چالشی فوق‌العاده بود.

وی صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: سری A ایتالیا نیز در آن موقع بهترین و دشوارترین لیگ دنیا بود. به نظرم پیوستن به اینتر بهترین انتخابی بود که می‌توانستم داشته باشم. اولین بازی‌ هم که برای اینتر انجام دادم بسیار هیجان‌‌زده بودم. فوق‌االعاده بود. سن‌سیرو مملو از تماشاگر بود و واقعاً احساساتی شده بودم.

ستاره پیشین اینتر تصریح کرد: داستان عاشقانه فوق‌العاده‌ای بین من و اینتر بود. بابت اینکه نام من در تالار مشاهیر اینتر وارد شد، بسیار قدردان باشگاه اینتر هستم. از هواداران اینتر هم تشکر می‌کنم که با گریه من گریستند و با شادی ما خوشحالی کردند.

رونالدو در خصوص گلی که در خانه اسپارتاک مسکو در فصل ۹۸-۱۹۹۷ جام یوفا با پیراهن اینتر به ثمر رساند نیز اظهار داشت: شب خیلی سردی بود. فکر می‌کنم دمای هوا ۱۸ درجه سانتی‌گراد زیر صفر بود. وقتی وارد زمین شدیم یک لایه برف سطح زمین را پوشانده بود و بازی دو ساعت به تعویق افتاد.

وی ادامه داد: هواداران اسپارتاک فضای وحشتناکی را به وجود آورده بودند و من تحت‌تأثیر آن قرار گرفته بودم، اتفاقی که معمولاً در بازی‌های بزرگ رخ می‌دهد. ما به پیروزی در آن بازی نیاز داشتیم و من آن گل فوق‌العاده را به ثمر رساندم، اما کل تیم در آن دیدار خوب بازی کردند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار