حضور هادی رضایی در جلسه سرپرستان بازی‌های پارا آسیایی ۲۰۱۸

سرپرست کاروان ایران در بازی‌های پارا آسیایی ۲۰۱۸ برای شرکت در جلسه سرپرستان این بازی‌ها روز ۲۱ فروردین ماه راهی اندونزی می‌شود.

و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، هادی رضایی سرپرست کاروان ایران در بازی های پارا آسیایی جاکارتا در این باره گفت: جلسه سرپرستان کاروان کشورهای مختلف روزهای ۲۲ و ۲۳ فروردین ماه در جاکارتا، محل برگزاری بازی‌های پارا آسیایی برگزار می شود.

رضایی افزود: مسئولان بازی های پاراآسیایی جاکارتا در این جلسه در خصوص اسکان، ترابری، تغذیه، سالن و نحوه برگزاری و مسائل فنی بازی ها و دوپینگ صحبت خواهند کرد.

وی اظهار داشت: مسئولان بازی های پاراآسیایی جاکارتا با برگزاری این جلسه قصد دارند حضور کاروان های کشورهای مختلف به بازی های را تسهیل کنند و اقدامات نهایی را انجام بدهند. من هم به عنوان نماینده ایران در این جلسه شرکت می کنم.

سرپرست کاروان ایران در بازی های پارا آسیایی جاکارتا ادامه داد: در جلسه مشترک سرپرستان کاروان های مختلف، درباره محل برگزاری مسابقات، امکانات بازی ها و اقدامات اولیه برای حضور بدون مشکل ورزشکارانی که قرار است کلاس‌بندی جدید انجام دهند،  بحث و تبادل نظر می شود.

رضایی در پایان گفت: در این جلسه همچنین درباره جمع بندی قبل از مسابقات، بازدید از سایت های ورزشی، زمان بندی ها، هزینه های رشته های نمایشی، تعداد احکام و مدال ها و مکاتباتی که باید پیش از اعزام انجام شود، صحبت خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار