آلگری: بنونتو موقعیت‌های زیادی خلق می‌کند/ باید در هر ۸ بازی آینده پیروز شویم

سرمربی یوونتوس از تیمش انتظار برتری مقابل یک رقیب نه‌چندان قدرتمند را دارد.

، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل بنونتو در هفته پیش‌روی سری A از تلاش فراوان شاگردان خود برای برتری در یک بازی دشوار سخن گفت.

 او اظهار داشت:  قطعا برای برد مقابل یک تیم خوب و قوی  قرار خواهیم گرفت. باید در تک تک ۸ بازی باقی مانده پیروز شویم. در غیر این صورت شانس ناپولی را برای کسب اسکودتو افزایش می‌دهیم. باید از فکر شکست در بازی رفت لیگ قهرمانان مقابل رئال مادرید خارج شویم.  غیر از بارزالی و برناردسکی بقیه بازیکنان شرایط خوبی دارند. ممکن است مانژوکیچ و کوادرادو از ابتدا به میدان بروند. بازی‌های زیادی پیش رو داریم پس تمام مهره هایمان را می‌خواهیم. پس از فینال برلین، ۹ بازیکن ترکیب اصلی من تغییر کردند و حالا ۱۰  بازیکن ، متولد سال‌های ۹۰ تا ۹۷ هستند. ما همیشه روی بازیکنان جوان حساب کرده‌ام. یوونتوس نه به نوسازی  بلکه به  یک فصل نقل و انتقالات فوق‌العاده نیاز دارد. ما همیشه در تیم از ترکیب بازیکنان جوان و باتجربه استفاده می‌کنیم. حالا موظفیم به لیگ، جام حذفی و لیگ قهرمانان فکر کنیم. به آینده فکر نمی کنم و تمرکز من روی زمان حال است.

 او در ادامه افزود: بنونتو  موقعیت‌های زیادی را خلق می‌کند. به همین دلیل باید در خط دفاعی مستحکم باشیم. شزنی درون دروازه می‌ایستد و  کیلینی بازی نخواهد کرد. هوودس احتمالا از ابتدا به میدان نمی‌رود اما ممکن است مورد استفاده قرار گیرد. دیبالا  بازی خوبی را برابر رئال مادرید به نمایش گذاشت. متاسفانه کارت قرمز روی بازی او تاثیر گذاشت، با این حال به نظر من یکی از بهترین بازی‌های خودش را انجام داد. دیبالا به خصوص درسطح اروپایی در حال پیشرفت است. بنتانکور به عنوان یک  متولد ۱۹۹۷  کیفیت خوبی و  آینده درخشانی دارد. اگر  چنین مشخصاتی نداشت، برابر بارسلونا و رئال مادرید بازی نمی‌کرد. ایگواین  احتمالا  بازی نمی‌کند اما  هنوز درباره ترکیب تیم تصمیم نهایی را نگرفته‌ام. 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار