والورده: بازی کردن مسی مقابل لگانس قطعی نیست/ انتظار یک رقیب مشتاق را می‌کشم

سکاندار بارسلونا خطرات بازی مقابل لگانس را به شاگردانش گوشزد کرد.

، ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا در کنفرانس خبری پیش از بازی هفته جاری تیمش در لالیگا مقابل لگانس، خطرات  رقیب را به شاگردانش گوشزد کرد.

 او اظهاراتش را این‌گونه شروع کرد: انتظار همان لگانس همیشگی این فصل را می‌کشم؛ تیمی با شور و اشتیاق فراوان که اتفاقا نتایج خوبی هم به دست می‌آورد. ما  آن‌ها  را در خانه خودشان  ۳ بر صفر  بردیم اما پیروزی مجدد  کار آسانی نیست.انتظار دیداری پیچیده  مثل بازی فصل گذشته ۲  تیم در نیوکمپ را دارم. لگانس می‌آید تا ابتدا از دروازه اش دفاع کند و سپس در ضد حملات به ما آسیب بزند.

او در ادامه افزود: تنها موضوع  مهم، ۳  امتیاز بازی است چون اکنون برای قهرمانی به ۱۵ امتیاز دیگر نیاز داریم. اگر ۵ بازی دیگر را ببریم، قهرمان خواهیم شد. تنها چیزی که برای من اهمیت دارد، بردن تیم مادریدی لگانس است. بقیه بازی‌ها زیاد نگرانم نمی‌کند چون سرنوشت ما به خودمان بستگی دارد.در حال حاضر فقط نگران وضعیت بازیکنی کلیدی مانند بوسکتس هستم نه آمادگی تمام تیم. طبعا در این مقطع از فصل هیچ بازیکنی دوست ندارد با یک مصدومیت عضلانی، کل بازی‌های سرنوشت‌ساز فصل را از دست بدهد. هنوز معلوم نیست مسی در ترکیب خواهد بود یا نه.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار