گواردیولا: امیدوارم در دربی منچستر اتفاق حاشیه‌ای رخ ندهد/ به هیچ سوالی درباره جشن قهرمانی جواب نمی‌دهم!

سکاندار منچسترسیتی آرامش را اصلی‌ترین عامل برای پیروزی در دربی شهر می‌داند.

، پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی در کنفرانس خبری پیش از دربی شهر منچستر مقابل منچستریونایتد، آرامش را کلید پیروزی در این نبرد دانست.

 او گفت:  می‌دانم که با پیروزی در این دربی، زودهنگام‌ترین قهرمانی تاریخ لیگ برتر را به دست می‌آوریم؛ کاری فوق‌العاده لذت‌بخش از نظر هواداران. من ترجیح می‌دهم به جای تحت فشار قرار دادن بازیکنانم با یادآوری این موضوع به آن‌ها آرامش دهم چون این فاکتور مهم‌ترین عامل در راه پیروزی ما خواهد بود. بازی کردن یا نکردن آگوئرو  به آخرین تمرین تیم بستگی دارد. روز بازی،درباره بهترین ترکیب ممکن تصمیم می‌گیرم.۳ بازی فوق العاده دشوار را در پیش داریم. باید برای انتخاب ترکیب در هر کدام از این بازی‌ها، وضعیت بازیکنان را در نظر بگیریم. مطمئنا برای پیروزی تمرین می‌کنیم. به قهرمانی نزدیک هستیم. فقط باید روی کاری که باید انجام دهیم تمرکز کنیم و بقیه مسائل اهمیتی ندارد. 

او در ادامه اظهار داشت: به هیچ سوالی درباره  واکنش تیم پس از پیروزی احتمالی و جشن قهرمانی، جواب نمی‌دهم چون فقط روی بازی تمرکز کرده‌ام. این فقط یک بازی است وامیدوارم اتفاقات حاشیه‌ای رخ ندهد. پیروزی در دربی و  قطعی کردن قهرمانی به لحاظ روانی به ما در بازی برگشت لیگ قهرمانان اروپا در روز سه‌شنبه کمک می‌کند.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار