مورینیو: بزرگ‌ترین انگیزه من به پایان رساندن فصل در رده دوم است

سرمربی منچستریونایتد تیمش را آماده خراب کردن جشن قهرمانی رقیب همشهری کرده است.

، ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل منچسترسیتی در لیگ برتر انگلیس از تلاش برای به تعویق انداختن قهرمانی رقیب سخن گفت.

 او در این باره اظهار داشت: انگیزه من به پایان بردن لیگ در رتبه دوم است. هنوز انگیزه باقی ماندن در جمع ۴ تیم برتر لیگ را داریم. روی کاغذ  ضمانتی برای این  موضوع وجود ندارد. با وجود فاصله  ایجاد شده، هنوز کار به پایان نرسیده است.  دوم، سوم یا چهارم شدن فرقی ندارد و در هر صورت جامی به شما نمی‌رسد؛ هر چند به مرحله گروهی لیگ قهرمانان راه می‌یابید. با این وجود ترجیح می‌دهم در این رتبه‌ها حضور داشته باشیم. ماه‌هاست در رده دوم حضور داریم. هدف ما حفظ همین رتبه است و برای رسیدن به این هدف، به کسب امتیازات نیازمندیم. باید پیروز شویم تا ضمن به تعویق انداختن قهرمانی رقیب در جایگاه دوم خودمان را تثبیت کنیم.

او در ادامه افزود: هفته عادی و خوبی بود. وسط  هفته مسابقه‌ای نداشتیم چون دیگر در لیگ قهرمانان حاضر نیستیم و همین موضوع فرصت بیشتری برای تمرین کردن در اختیارما قرار داد. دربی منچستر ۳ امتیاز دارد، نه ۶، ۷ یا ۸ امتیاز.خیال راحتی دارم و برای این بازی، بازیکنانم را آماده کرده‌ام.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار