بادامکی: امسال در مشکی‌پوشان همه چیز اشتباه بود/ اکنون مسئولان مشهد می‌توانند یک نفس راحت بکشند

هافبک تیم فوتبال مشکی‌پوشان اعتقاد دارد که تمام ارکان این باشگاه در سقوط این تیم به لیگ دسته اول نقش داشته‌اند.

خبرنگار ورزشی ، حسین بادامکی پس از شکست ۴ بر یک مشکی‌پوشان مقابل استقلال اظهار داشت: ما در این فصل همه‌جوره اشتباه داشتیم، از بالا تا پایین، از مدیریت باشگاه تا بازیکن. ما تغییرات زیادی در تیم داشتیم و تا بازیکنان خواستند با سرمربی جدید آشنا شوند، باز هم سرمربی عوض شد. 

وی درباره اینکه در مقطعی از فصل با رضا عنایتی سرمربی پیشین مشکی‌پوشان به مشکل خورده بود، گفت: الان درست نیست راجع به آن موقع صحبت کنیم، همان‌طور که گفتم اشتباه امسال در تیم ما زیاد بود و آن حرکت هم اشتباه بود، به طور کلی امسال همه چیز در باشگاه مشکی‌پوشان اشتباه بود. 

بادامکی در مورد اینکه به نظر می‌رسید باشگاه مشکی‌پوشان از نظر مدیریتی مشکلات زیادی داشت، گفت: در این زمینه کلاً ما در ایران مشکل داریم و ضربه آن را هم ما خوردیم. همان‌طور که گفتم مدیریت باشگاه اشتباه داشت، اما بازیکنان هم طبیعتاً اشتباهاتی داشتند به طور مثال ما امروز در بازی چهار گل یک شکل خوردیم.

هافبک تیم فوتبال مشکی‌پوشان در پاسخ به این پرسش که آیا فصل آینده نیز در این تیم خواهد ماند یا نه، گفت: باید ببینیم چه اتفاقی در آینده رقم خواهد خورد. به نظرم اکنون مسئولان شهر مشهد یک نفس راحت کشیدند، چرا که یک تیم این شهر به لیگ یک پایین افتاد و راحت می‌توانند کار کنند، الان هم من شنیده‌ام قرار است از پدیده شش امتیاز کسر شود، فکر می‌کنم در شهرهای دیگر به تیم‌های خود اینقدر بی‌تفاوت نیستند، هر شهر دیگری بود حداقل اکنون به تیم پدیده کمک می‌کردند تا شش امتیاز دیگر از آن کم نشود حتی تیم مشکی‌پوشان را هم می‌توانستند حمایت کنند، وقتی حمایتی نمی‌شود معلوم است نتیجه‌ای به دست نمی‌آید، من از روز اول که فوتبالم را در مشهد شروع کردم هیچ حمایتی از تیم‌ها نشده است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار