حاشیه دیدار پارس جنوبی - فولاد|درگیری لفظی بین هواداران ۲ تیم و اعتراض تماشاگران پارس به لک

در حاشیه دیدار تیم‌های پارس جنوبی و فولاد خوزستان، بین تماشاگران دو تیم درگیری لفظی به وجود آمد.

خبرنگار از شهرستان جم، دیدار تیم‌های پارس جنوبی و فولاد خوزستان از ساعت ۱۹ امروز (جمعه) در چارچوب هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه تختی جم برگزار شد. حاشیه‌های این مسابقه به شرح زیر است:

* فرشاد سالاروند، بازیکن فولاد که در نیم‌فصل از پارس جنوبی به این تیم پیوسته بود، توسط هواداران جمی تشویق شد. او در ابتدای مسابقه با تارتار خوش‌وبش کرد و در عکس تیمی تیم پارس نیز حضور داشت.

* بازیکنان خوزستانی تیم پارس  از جمله امید سینگ و مهدی زبیدی با دسته گل به استقبال سیداکبر پورموسوی، سرمربی فولاد رفتند.

* حدود ۵۰ نفر هوادار فولادی در ورزشگاه حاضر هستند و به زبان عربی به تشویق فولاد می‌پردازند.

* محمد طیبی، بازیکن خوزستانی پارس جنوبی نیز که با نظر تارتار جزو ۱۸ بازیکن پارس برای این دیدار نبود، از روی سکوها به تماشای این دیدار پرداخت.

* بعد از اتمام نیمه اول، درگیری لفظی میان هواداران دو تیم ایجاد شد.

* مهدی تارتار به دلیل خواندن نماز در ابتدای نیمه دوم، با تأخیر چند دقیقه‌ای روی نیمکت حاضر شد.

* محمد نوری به دلیل اعتراضات مکرر به داور کارت زرد دریافت کرد که موجی از اعتراض را بین هواداران پارس جنوبی در پی داشت.

* کادر فنی فولاد نسبت به سوت‌های داور بازی اعتراض داشتند و‌ به کنار زمین رفتند که با دخالت نماینده فدراسیون بر روی نیمکت نشستند.

* حامد لک، دروازه‌بان فولاد با نگه داشتن توپ در محوطه جریمه به دنبال وقت‌کشی بود که با اعتراض هواداران فولاد مواجه شد. زمانی که لک توپ را برای شروع مجدد به بازیکنان خودی در میانه میدان نمی‌داد، یکی از توپ‌جمع‌کن‌ها از پشت دروازه وارد زمین شد و توپ را به بازیکنان فولاد داد. این اقدام موجب تشویق هواردان پارس شد و آنها علیه لک شعارهایی شعار سر دادند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار