لیگ برتر فوتبال|برتری پرگل استقلال با دبل اسماعیلی و قربانی/ جایگاه دومی برای آبی‌ها و سقوط مشکی‌پوشان

دیدار تیم‌های استقلال و مشکی‌پوشان که برتری پرگل آبی‌پوشان را به همراه داشت، در نهایت منجر به سقوط مشکی‌پوشان به لیگ دسته اول شد.

، استقلال در چارچوب دیدارهای هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۸:۵۵ امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف مشکی‌پوشان مشهد رفت و با نتیجه ۴ بر یک به برتری رسید.

فرشید اسماعیلی (۵۰ و ۸۳) و علی قربانی (۶۷ و ۷۶) برای استقلال گلزنی کرد و حمیدرضا علی‌عسگری (۸۰) تک گل مشکی‌پوشان را به ثمر رساند.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، پژمان منتظری، روزبه چشمی، امید نورافکن (میلاد زکی‌پور - ۵۹)،‌ آرمین سهرابیان، بویان نایدئوف، امید ابراهیمی،‌ فرشید اسماعیلی، سرور جپاروف، داریوش شجاعیان (علی قربانی - ۴۰) و جابر انصاری (حسین حیدری ۸۱).

ترکیب مشکی‌پوشان: محمدحسین عین‌افشار، علی فرامرزی، محسن آقایی، کیوان امرایی (سهیل ساحلی - ۷۹)، مصطفی احمدی، یونس شاکری، سجاد دانای (امیرمحمد پناهی - ۵۷)، حسین بادامکی، پیام ملکیان، حسین زامهران (حمیدرضا علی‌عسگری - ۶۳) و وحید عسگری.

نیمه اول
دقیقه ۱۰:
حسین زامهران در موقعیت خوبی برای باز کردن دروازه استقلال قرار گرفت، اما سیدحسین حسینی با واکنشی توپ را مهار کرد تا مانع گلزنی مشکی‌پوشان شود.

دقیقه ۱۲: استقلالی‌ها پشت محوطه جریمه توپ را به سرور جپاروف رساندند که ضربه این بازیکن با اختلاف کمی راهی اوت شد.

دقیقه ۱۵: کیوان امرایی از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که حسینی توپ را مهار کرد.

دقیقه ۲۰: پاس امرایی برای زامهران با شوت خطرناک این بازیکن همراه بود که توپ از کنار دروازه حسینی به بیرون رفت.

دقیقه ۳۴: داریوش شجاعیان با پاسی جابر انصاری را صاحب موقعیت مناسبی برای گلزنی کرد، اما ضربه این بازیکن راهی به دروازه نداشت.

دقیقه ۴۲: استقلالی‌ها با سه بازیکن به سمت دروازه مشکی‌پوشان حمله کردند که امید ابراهیمی، بازیکن صاحب توپ وارد محوطه جریمه شد و ضربه‌ای را به سمت دروزاه زد، اما مدافع مشکی‌پوشان در همان مبدا مقابل ضربه هافبک استقلال را گرفت.

دقیقه ۴۳: امرایی با ارسالی روی دروازه استقلال بادامکی را صاحب موقعیت کرد که ضربه این بازیکن راهی اوت شد.

نیمه دوم
دقیقه ۴۸: امید ابراهیمی ارسالی روی دروازه مشکی‌پوشان داشت که علی قربانی با ضربه سر توپ را به بیرون زد.

دقیقه ۵۰: در محوطه جریمه مشکی‌پوشان جابر انصاری صاحب موقعیت شد که توپ او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۱: ارسال زمینی پژمان منتظری به دهانه دروازه مشکی‌پوشان با ضربه تمام کننده فرشید اسماعیلی به گل اول استقلالی‌ها تبدیل شد.

دقیقه ۵۳: بازیکنان مشکی‌پوشان فرصت خوبی برای باز کردن دروازه استقلال داشتند که سیدحسین حسینی اجازه نداد توپ وارد دروازه‌اش شود.

دقیقه ۶۷: علی قربانی این بار قدر ارسال امید ابراهیمی را دانست و با ضربه سر توپ را تبدیل به گل دوم استقلال کرد.

دقیقه ۷۶: علی قربانی با عبور از خط دفاعی مشکی‌پوشان و قرار گرفتن در موقعیت تک به تک، دروازه‌بان این تیم را هم دریبل کرد و گل سوم استقلال را به ثمر رساند.

دقیقه ۸۰: حمیدرضا علی‌عسگری از فاصله‌ای دور اقدام به شوتزنی کرد که توپ او به شکلی مواج راهی دروازه استقلال شد.

دقیقه ۸۴: این بار هم امید ابراهیمی بود که روی دروازه مشکی‌پوشان ارسالی انجام داد تا فرشید اسماعیلی این ارسال را به گل چهارم تیمش تبدیل کند.

ه گزارش تسنیم، با این نتیجه استقلال دوباره به رتبه دوم جدول بازگشت و از سایپا عبور کرد. مشکی‌پوشان نیز سقوطش به لیگ دسته اول قطعی شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار