تلاش درفشی‌پور برای کسب نشان برنز کاراته وان مراکش

کاراته‌کا وزن منهای ۶۷ کیلوگرم تیم ملی کشورمان که در رقابت‌های لیگ جهانی مراکش حاضر شده است، با شکست برابر حریف مصری، روز یکشنبه برای کسب مدال برنز به میدان می‌رود.

و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، چهارمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان از صبح امروز (جمعه ۱۷ فروردین ماه) در شهر رباط مراکش و با حضور ۵۴۵ کاراته‌کا از ۷۲ کشور آغاز شده است که در وزن منهای ۶۷ کیلوگرم، هامون درفشی پور که با هزینه شخصی به این رقابت‌ها رفته است، ابتدا مقابل امین سلام از الجزایر پس از تساوی یک بر یک با استفاده از قانون سنشو برنده میدان شد.

  درفشی‌پور در دومین دیدار به مصاف بوراک اویگور از ترکیه رفت که با همان نتیجه بازی نخست موفق شد این حریف که عنوان قهرمانی امیدهای جهان در سال ۲۰۱۵ و قهرمانی اروپا را در کارنامه دارد، شکست دهد.

سومین مبارزه درفشی پور برابر رائول کوئروا از اسپانیا بود که با نتیجه ۲ بر یک موفق شد این کاراته‌کا را شکست دهد و راهی دور بعد شود. او در چهارمین مبارزه خود ۴ بر صفر اصیل بیک موراتوف از قزاقستان را برد و به دور نیمه نهایی راه یافت.

درفشی‌پور در نیمه نهایی ۲ بر صفر نتیجه را به علی الساوی از مصر دارنده عنوان سومی امیدهای جهان در سال ۲۰۱۵ واگذار کرد و نتوانست فینالیست شود.

کاراته‌کا وزن منهای ۶۷ کیلوگرم کشورمان برای کسب مدال برنز روز یکشنبه به روی تاتامی خواهد رفت.

درفشی پور بهمن ماه و در اولین مرحله لیگ‌جهانی در پاریس فرانسه نیز به نشان برنز دست یافته بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار