حضور تاج در تمرین تیم نونهالان و کلاس‌های مربیگری ماژول ۴

رئیس فدراسیون فوتبال در مراسم اختتامیه دوره مربیگری حرفه‌ای فوتبال حضور یافت.

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج امروز (جمعه) با حضور در مرکز ملی فوتبال در مراسم اختتامیه کلاس مربیگری حرفه ای ماژول ۴ شرکت کرد.

مدرس این دوره، فلمینگ دانمارکی بود و مباحث مهمی توسط وی به شرکت کنندگان در طول دوره ارائه شد. رییس فدراسیون در مراسم اختتامیه که میرشاد ماجدی، رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال و محمد اسماعیل قاسمی، مشاور امور تشکیلاتی و برنامه‌ریزی سازمان تیم‌های ملی  هم در آن حضور داشتند خاطرنشان کرد: خیلی خوشحالم چنین دوره‌های مهمی برپا می‌شود و امیدوارم خروجی این کلاس‌ها به افزایش سطح علم و دانش در کلیه سطوح فوتبال کشور منجر شود.

وی ادامه داد: دو برنامه جالب توجه در حال حاضر در رده فوتبال پایه در فدراسیون فوتبال در حال انجام است که در راستای پشتوانه‌سازی برای ساختن فردا و فرداها شکل گرفته است. در حال حاضر زیر ۱۴ سال ایران با قدرت و انسجام شکل گرفته و طبق برنامه تمریناتش را پیش می‌برد.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: در این تیم، ۸ نفر از ۹ منطقه کشور در ادامه فرآیند استعدادیابی فدراسیون فوتبال حضور دارند. چهارشنبه شب که با اعضای این تیم جلسه‌ای برگزار شد، انگیزه سرشار بازیکنان این تیم را در صحبت‌های‌شان دیدم و به طور حتم، این نفرات با آموزش صحیح در این مقطع سنی حساس و سرنوشت‌ساز می‌توانند به چهره‌های نامی و تأثیرگذار برای فوتبال کشور بدل شوند.

تاج افزود:در حال حاضر تیم ملی زیر ۱۴ سال در اردوی مرکز ملی فوتبال حضور دارد و به زودی به اردوی قطر و ارمنستان می‌رود. در این میان، موضوع بعدی، بحث بعدی کادرسازی است که فدراسیون فوتبال با قدرت انجام می‌دهد و این بستر ادامه خواهد یافت. فدراسیون فوتبال بر این باور است که چنین فرآیندهایی در این رده، هزینه نیست و سرمایه گذاری است و ثمره آن در آینده مشخص خواهد شد.

مهدی تاج همچنین با حضور در زمین شماره یک مرکز ملی فوتبال، با کادر فنی و بازیکنان تیم زیر ۱۴ سال ایران دیدار و گفت‌وگو کرد. وی در جریان این دیدار، برای ملی‌پوشان نونهال برای حضور در دو اردوی آتی در ارمنستان و قطر آرزوی موفقیت کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار