نوشی‌صوفیانی: قبل از عید حتی یک جعبه شرینی هم به ما ندادند

دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: مسئولان باشگاه قبل از عید حتی یک جعبه شرینی هم به ما ندادند تا از زحمات‌مان تشکر کنند.

داود نوشی‌صوفیانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره پیروزی تیمش مقابل پیکان گفت: ما بازی خوبی انجام و حتی یک ضربه پنالتی را هم از دست دادیم. در این بازی حداقل باید سه گل به پیکان می‌زدیم و تیم ما واقعاً نمایش خوبی داشت.

دروازه‌بان صنعت نفت که در دومین بازی سال ۹۷ هم دروازه‌اش را بسته نگه داشت در این خصوص عنوان کرد: در دو بازی ابتدایی سال ۹۷ کلین‌شیت کردم و این موضوع مطمئناً انگیزه‌ام را برای بازی‌های بعدی بیشتر می‌کند. امیدوارم در سال جدید عملکرد خوبی نسبت به فصل گذشته داشته باشم.

وی با اشاره به محرومیتش از بازی مقابل سپاهان و مصدومیت سوشا مکانی تأکید کرد: امیدوارم مکانی به بازی بعدی مقابل سپاهان برسد، اما اگر هم این اتفاق رخ نداد، تیم ما دروازه‌بان جوانی مثل محمد دریس دارد که گلر آینده‌داری است و می‌تواند توانایی‌هایش را نشان دهد.

نوشی‌صوفیان در خصوص مشکلات مالی صنعت نفت که با اعتراض فراز کمالوند روبه‌رو شده است، خاطرنشان کرد: متأسفانه بازیکنان نفت مشکل مالی دارند و آخرین دریافتی ما مربوط به پنج ماه پیش است. حتی قبل از عید هم پول نگرفتیم و مسئولان باشگاه حداقل یک جعبه شیرینی به ما ندادند که حداقل از زحمات‌مان تشکر کنند و بگویند که الان پولی نداریم تا به شما بدهیم. این در حالی است که ما بر خلاف همه تیم‌ها حتی در روزهای ابتدایی عید هم تمرین کردیم و تمرین صنعت نفت حتی در روز سیزده به در هم تعطیل نبود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار