سیمئونه: کاستا بهترین بازی‌اش را برای اتلتیکو انجام داد/ اسپورتینگ را به شدت تحت فشار قرار دادیم

سرمربی روخی‌بلانکو می‌گوید تیمش بازی بی‌نقصی را مقابل اسپورتینگ لیسبون انجام داده و عملکرد کاستا هم در این دیدار عالی بوده است.

، دیه‌گو سیمئونه پس از برتری ۲ بر صفر شب گذشته (پنجشنبه) تیم تحت هدایتش مقابل اسپورتینگ لیسبون پرتغال در دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا به تمجید از دیه‌گو کاستا پرداخت که در این بازی عملکرد خوبی را از خود ارائه کرد و پاس گل اول اتلتیکو در ثانیه ۲۲ بازی را به کوکه - گلی که تبدیل به دومین گل سریع روخی‌بلانکو در تاریخ رقابت‌های لیگ اروپا شد - داد.

سیمئونه گفت: این بهترین بازی کاستا از زمان بازگشتش به اتلتیکومادرید بود. او یک جانور است و در تمام طول بازی در حال دویدن است و به حریف فشار می‌آورد و اثر خود را روی بازی می‌گذارد. دیه‌گو روی هر دو گل تأثیرگذار بود و بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت.

وی با اشاره به این بازی هم صحبت‌های خود را این‌طور ادامه داد: نتیجه ۲ بر صفر نتیجه خوب و مهمی است، اما باید در بازی برگشت هم به همین شیوه بازی کنیم. گل زودهنگام ما در این دیدار هم نشان داد که ما رؤیای پیروزی در این دیدار را از همان ابتدا داریم. ما اسپورتینگ را به شدت تحت فشار قرار دادیم و کاری کردیم که در نیمه زمین خودشان بمانند. ما با فشار زیاد دو گل به ثمر رساندیم و وقتی که آنها صاحب توپ می‌شدند کاری کردیم که کار برای‌شان سخت شود.

سرمربی آرژانتینی اتلتیکو مادرید در پایان خاطرنشان کرد: ما به لحاظ گروهی خوب بودیم و به نظرم از این حیث یکی از بهترین‌ بازی‌های فصل‌مان را ارائه دادیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار