ژکو: داور ‌شهامت اعلام پنالتی علیه بارسلونا را نداشت

مهاجم بوسنایی تیم فوتبال رم داور بازی را در شکست سنگین تیمش مقابل بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا مقصر دانست.

، ادین ژکو معتقد است که داور بازی شب گذشته (چهارشنبه) تیم‌های فوتبال بارسلونا و رم در دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در حق میهمان ایتالیایی ظلم کرده است.

در یکی از جنجالی‌ترین صحنه‌‌های بازی، داور هلندی مسابقه برخوردی که نلسون سمدو با ادین ژکو در محوطه جریمه بارسلونا داشت را پنالتی تشخیص نداد.

ژکو با اشاره به آن صحنه گفت: از دقیقه اول بازی ما سعی کردیم بازی همیشگی خودمان را ارائه کنیم، پرسینگ را از خط انجام دهیم و با اینکه بارسلونا تیم قدرتمندی است این تیم را تحت فشار قرار دادیم. واقعاً جای تأسف است چون شکست ۴ بر یک واقعاً نتیجه ظالمانه‌ای بود. در حقیقت ۳ گل از این ۴ گل که گل به خودی بود. اگر خطای پنالتی که در دقایق ابتدایی روی من صورت گرفت اعلام می‌شد، می‌توانستیم روند بازی را تغییر دهیم.

مهاجم سابق منچسترسیتی ادامه داد: داور شهامت اعلام خطای پنالتی علیه بارسلونا در نوکمپ را نداشت چون حق ما بود و او باید عادلانه سوت می‌زد. بارسلونا تیم قویتری است و همه ما این را می‌دانیم اما من فکر می‌کنم که ۳ بر یک نتیجه عادلانه‌تری بود. مقابل بارسلونا اگر مرتکب اشتباه شوی، مجازات خواهی شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار