احتمال غیبت صلاح در دربی مرسی‌ساید

مهاجم مصری تیم فوتبال لیورپول ممکن است نتواند این تیم را در بازی حساس هفته آینده برابر رقیب همشهری همراهی کند.

، پیروزی قاطع شب گذشته (چهارشنبه) لیورپول مقابل منچسترسیتی در لیگ قهرمانان یک اتفاق نه چندان خوشایند هم برای این تیم به همراه داشت که آن مصدومیت ستاره مصری خط حمله آن، محمد صلاح بود.

برترین گلزن این فصل لیگ برتر انگلیس، به دلیل آسیب‌دیدگی در ابتدای نیمه دوم مجبور به ترک میدان شد اما طبق گفته خودش ظاهراً شدت مصدومیتش زیادی نیست. با این حال یورگن کلوپ سرمربی لیورپول در خصوص آمادگی صلاح برای حضور در دربی مرسی‌ساید مقابل اورتون که شنبه هفته آینده در گودیسون پارک برگزار می‌شود تردید دارد و ممکن است او را نیمکت‌نشین کند.

کلوپ درباره میزان مصدومیت صلاح گفت: بعد از بازی من از صلاح پرسیدم که وضعیتش چگونه است است و او گفت مشکلی نیست و خوب خواهد شد. با این حال ما باید تا زمان تشخیص دقیق و واقعی از وضعیت او صبر کنیم و به تشخیصی که خود او از وضعیتش دارد بسنده نکنیم. من در حال حاضر نمی‌دانم که شدت مصدومیت او چقدر است. او کنار زمین آمد و گفت که گاهی اوقات دردی را احساس می‌کند. همین برای من کافی بود تا حتی بدون پرسیدن نظر پزشک تیم فوراً صلاح را تعویض کنم.

صلاح مهمترین بازیکن این فصل لیورپول بوده است و از زمان انتقالش از رم به آنفیلد در تابستان سال ۲۰۱۷ تا کنون در امانی رقابت‌ها برای قرمزهای آنفیلد ۳۸ گل زده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار