دی‌فرانچسکو: ما و داور به بارسلونا کمک کردیم بازی را ببرد

سرمربی تیم فوتبال رم پس از باخت سنگین شاگردانش در خانه بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا، از عملکرد شاگردانش و داور مسابقه با هم انتقاد کرد.

، اوزه‌بیو دی‌‌فرانچسکو باخت ۴ بر یک رم مقابل بارسلونا در دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را هم ناشی از عملکرد ضعیف مردان خودش دانست هم قضاوت نادرست داور.

او پس از این بازی که بازیکنانش دو گل به خودی زدند و با پاسی اشتباه موقعیت زدن یکی دیگر از گل‌های بارسلونا را فراهم کردند، به شبکه مدیاست پرمیوم گفت: بارسلونا همین طوری هم تیم قدرتمندی است و دیگر نیازی به کمک ندارد. امشب اما این تیم هم از ما کمک گرفت هم از داور. ما امشب عملکرد خوبی ارائه کردیم اما اشتباهات مهلکی که مرتکب شدیم کار دست‌مان داد، پس نمی‌توانیم تقصیر این شکست را به گردن دیگران بیندازیم. از بابت شخصیت و رویکرد بازی من گله و شکایتی از تیمم ندارم چون ما تا به خودمان آمدیم ۳ بر صفر عقب بودیم و دیگر نمی‌دانستیم که باید چه کار کنیم.

دی‌فرانچسکو ادامه داد: من از تیمم خواستم متعادل بازی کند چون ما باید نتیجه‌ای می‌گرفتیم که برای بازی برگشت هم شانس داشته باشیم. اگرچه ما تیم کم تجربه‌ای نیستیم اما در این حوزه باز هم نیاز داریم پیشرفت کنیم. با توجه به عملکردی که ارائه کردیم، شاید شکست‌مان بیش از اندازه سنگین بوده باشد. گل به خودی دانیله دروسی هم از سر بدشانسی بود، البته خودمان هم به بارسلونایی‌ها کمک کردیم زمانی که ایوان راکیتیچ توپ را به تیرک زد. ما ساده‌لوحانه بازی کردیم و گاهی اوقات بیش از اندازه آهسته بودیم.

سرمربی جالوروسی درباره عملکرد داور و قضاوت جنجالی او به خصوص در صحنه برخوردی که مدافعان بارسا با ادین ژکو در محوطه جریمه تیم میزبان داشتند و خطای پنالتی تشخیص داده نشد، عنوان کرد: داور؟ آنها که بازی کردند کارشان را خوب انجام دادند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار