انتقاد شدید از سرمربی ترکیه‌ای الغرافه با وجود اسنایدر و طارمی

یک پیشکسوت فوتبال قطر سرمربی ترکیه‌ای الغرافه را بابت حذف تیمش از لیگ قهرمانان آسیا با وجود ۲ ستاره هلندی و ایرانی را مورد انتقاد قرار داد.

، به نقل از روزنامه الوطن قطر، عبید جمعه درباره عدم صعود تیم الغرافه از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و شکست خانگی برابر الجزیره امارات گفت: سرمربی تیم الغرافه (بویلنت اویگون) نتوانست خط دفاعی و حمله را در بازی با تیم الجزیره ساماندهی کند و از فرصت عقب‌نشینی حریف بهره‌ای نتوانست ببرد.

این بازیکن سابق تیم ملی فوتبال قطر و باشگاه السد دوحه ادامه داد: مقصر دانستن بازیکنان در شکست خانگی برابر الجزیره توسط سرمربی الغرافه در نشست خبری نشان‌دهنده عدم شناخت او از قواعد اساسی فوتبال است. مسئولیت شکست در دیگر باشگاه‌ها هم مربوط به بازیکنان نیست و نمی‌توانیم حرف‌های او را بپذیریم، البته حمله بویلنت به فوتبال قطر نیز قابل قبول نیست. او مقصر اصلی خروج تیم الغرافه از لیگ قهرمانان آسیا است، زیرا باشگاه پس از اخراج سرمربی فرانسوی بازیکنان خوبی همانند وسلی اسنایدر و مهدی طارمی را استخدام کرد و شرایط بهتری برای سرمربی ترکیه‌ای ایجاد شد. معتقدم حتی نتایج خوب تیم الغرافه نیز حاصل زحمات سرمربی پیشین فرانسوی بوده است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار