بارزالی: گل رونالدو پلی‌استیشنی بود/ کریس مهاجمی مرگبار شده است

مدافع چپ یوونتوس پس از عملکرد شب گذشته رونالدو دیگر چاره‌ای جز تمجید از وی ندارد.

، آندره بارزالی در پی شکست ۳ بر صفر خانگی شب گذشته (سه‌شنبه) یوونتوس مقابل رئال مادرید در دور رفت از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «مدیاسِت پرمیوم» ایتالیا در تمجید از گل دوم کریستیانو رونالدو که با یک ضربه قیچی برگردان زیبا به ثمر رسید، گفت: گل رونالدو، گل پلی‌استیشنی بود. وقتی مقابل یکی از قدرتمندترین فوتبالیست‌های جهان بازی می‌کنید، باید عملکردی بی‌نقص داشته باشید.

وی افزود: وقتی هم فرصتی در اختیار رونالدو قرار می‌دهید، تاوانش را پس خواهید داد. کریس در این بازی گلی به ثمر رساند که در تاریخ ماندگار خواهد شد، اما خیلی بد شد که این گل مقابل ما به ثمر رسید. شاید سزاوار نتیجه بهتری بودیم، اما با توجه به ریسکی که کردیم، حتی ممکن بود گل‌های بیشتری بخوریم. باید این شکست را بپذیریم و به آینده فکر کنیم.

مدافع چپ راه‌راه پوشان تورین صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: وقتی بازیکنی مثل رونالدو گل‌های زیادی در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر می‌رساند این نشان می‌دهد که مشکل تنها ما نیستیم. او مهاجمی مرگبار شده است. کریستیانو در جریان بازی هزاران حرکت می‌کند و همیشه گلزنی می‌کند.

بارزالی تصریح کرد: در آن صحنه هم نمی‌شد کاری کرد و حتی هواداران (یوونتوس) هم او را تشویق کردند. گل کریس فوق‌العاده تکنیکی بود چون وقتی شما در وضعیت وارونه هستید، همیشه نمی‌توان توپ را با آن قدرت زد.

وی همچنین در خصوص گل اول رونالدو هم گفت: من مسئولیت آن گل را قبول می‌کنم. در آن صحنه مراقب کریم بنزما بودم، این در حالی است که کیه‌لینی از من خواسته بود تا کنار تیر دروازه بایستم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار