رضایت راموس از محرومیتش از بازی برگشت رئال مادرید - یوونتوس!

کاپیتان رئال مادرید از اینکه نمی‌تواند در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به میدان برود ابراز رضایت کرد.

، در شب پیروزی ۳ بر صفر رئال مادرید برابر یوونتوس در تورین، سرخیو راموس را دریافت کارت زرد، سه اخطاره و از بازی برگشت محروم شد. با این حال او از این اتفاق چندان ناراحت نیست.

راموس به شبکه BeIN Sports گفت: با توجه به نتیجه بازی، شاید اینکه من از بازی برگشت محروم شده‌ام به نفع ما تمام شد. این اتفاق آنقدرها هم بد نیست. فکر می‌کنم این اولین باری است که به خاطر مورد خطا واقع شدن، کارت زرد می‌گیرم.

وی با اشاره به بازی برگشت اظهار داشت: هنوز چیزی تمام نشده است. ما می‌توانستیم با اختلاف بیشتری بازی را ببریم اما این کار را انجام ندادیم. حالا باید کار را یکسره کنیم.

کاپیتان کهکشانی‌ها سپس به تمجید از هم‌تیمی‌‌اش کریستیانو رونالدو پرداخت که دو گل زد و گل دومش را با یک قیچی برگردان به ثمر رساند.

راموس گفت: گل کریستیانو فوق‌العاده بود. او همچنین پاداش بازی خوبش را با تشویق شدن از سوی هواداران یوونتوس گرفت. رونالدو در وضعیت ترسناکی قرار دارد و امیدوارم تا پایان فصل همین وضعیت را حفظ کند. نتیجه‌ای که گرفتیم بسیار خوب بود. همه چیز برای ما خوب پیش رفت اما حالا باید کار را در بازی برگشت در خانه تمام کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار