لیگ NBA| صدرنشین مغلوب کلیولند شد/ جیمز از رکورد برایانت گذشت

تیم کلیولند کاوالیرز با ۲۷ امتیاز و ۱۰ ریباند لبران جیمز بر تورونتو رپتورز، صدرنشین کنفرانس شرق غلبه کرد.

، در دیدارهای صبح امروز (چهارشنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم کلیولند کاوالیرز با ۲۷ امتیاز و ۱۰ ریباند لبران جیمز بر تورونتو رپتورز، صدرنشین کنفرانس شرق غلبه کرد. دیمار دیروزان نیز ۱۹ امتیاز برای رپتورز به دست آورد.

لبران جیمز پس از این بازی تعداد دیدارهایی را که در آن بیش از ۲۰ امتیاز کسب کرده به ۹۴۲ رساند و از رکورد کوبی برایانت، اسطوره تیم لیکرز گذشت و سومین بازیکن تاریخ لیگ شد.

جیمز در مورد آینده تیمش گفت: من نمی‌دانم که به چه عنوانی در لیگ خواهیم رسید ولی در حال حاضر بازی خوبی ارائه می‌کنیم و می‌خواهیم به این روند ادامه دهیم.

او در مورد تعداد بازی‌های خود در فصل جاری اظهار داشت: برنامه من این است که یک بازی برای تیمم انجام دهم و ببینم که در پایان چه حسی دارم. من هرگز یک فصل را به نیت انجام هر ۸۲ بازی شروع نکرده‌ام. تلاش من این است که سلامت بدن خود را حفظ کنم تا همیشه بتوانم به همتیمی‌هایم کمک کنم.

در بازی دیگری که در سالن چیساپیک انرژی شهر اوکلاهما برگزار شد، تیم گلدن استیت وریرز با درخشش کوین دورانت مقابل میزبان خود اوکلاهماسیتی تاندر به پیروزی رسید. دورانت مقابل تیم سابقش ۳۴ امتیاز و ۱۰ ریباند به دست آورد. ۴۴ امتیاز و ۱۶ ریباند راسل وستبروک نیز ثمری برای تاندر نداشت.

تیم هیوستون راکتس نیز در سالن اختصاصی خود، تویوتا سنتر با اختلاف ۱۶ امتیاز بر واشنگتن ویزاردز غلبه کرد. جیمز هاردن ۳۸ امتیاز، ۹ پاس گل و ۱۰ ریباند برای راکتس و بردلی بیل ۲۷ امتیاز برای ویزاردز به دست آورد.

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به شرح زیر است:

تورونتو ۱۰۶ – کلیولند ۱۱۲
بروکلین ۹۵ – فیلادلفیا ۱۲۱
آتلانتا ۹۸ – میامی ۱۰۱
اورلاندو ۹۷ – نیویورک ۷۳
شارلوت ۱۱۴ – شیکاگو ۱۲۰
واشنگتن ۱۰۴ – هیوستون ۱۲۰
بوستون ۱۰۲ – میلواکی ۱۰۶
گلدن استیت ۱۱۱ – اوکلاهماسیتی ۱۰۷
پورتلند ۱۰۹ – دالاس ۱۱۵
ایندیانا ۱۰۴ – دنور ۱۰۷
لیکرز ۱۱۰ – یوتا ۱۱۷
ساکرامنتو ۹۴ – فینیکس ۹۷

در پایان دیدارهای امروز، تیم‌های تورونتو رپتورز و بوستون سلتیکس صدرنشین و اورلاندو مجیک و آتلانتا هاوکس قعرنشینان کنفرانس شرق و تیم‌های هیوستون راکتس  و گلدن استیت وریرز در صدر کنفرانس غرب و ممفیس گریزلیز و فینیکس سانز در انتهای جدول این کنفرانس قرار دارند.

تاکنون تیم‌های تورونتو رپتورز، بوستون سلتیکس، کلیولند کاوالیرز، فیلادلفیا سونی سیکسرز، ایندیانا پیسرز، میامی هیت و واشنگتن ویزاردز به همراه هیوستون راکتس، گلدن استیت وریرز و پورتلند تریل بلیزرز، حضور خود را در مرحله پلی آف لیگ قطعی کردن‌اند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار