آلگری: گل سوم را نمی‌خوردیم شانس برگشتن به بازی را داشتیم/ گِله و شکایتی از بازیکنانم ندارم

سرمربی یوونتوس گل سومی که تیمش در خانه رئال مادرید را خورد، ضربه کاری دانست که شانس بازگشت تیم او را بر باد داد.

، ماسیمیلیانو آلگری پس از باخت خانگی ۳ بر صفر شاگردانش در تورین مقابل رئال مادرید در دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، اعتراف کرد که گل سوم حریف بازگشت به بازی را برای مردان او غیرممکن کرده بود.

آلگری که تیمش برای اولین بار از ماه آوریل سال ۲۰۱۳ در لیگ قهرمانان اروپا متحمل شکست خانگی می‌شد، در پایان بازی گفت: زمانی که شما برابر چنین تیم‌هایی بازی می‌کنید، باید کمی هم شانس داشته باشید و از آن مهمتر اینکه امیدوار باشید که رونالدو شب بدی داشته باشد. در صحنه گل اول کمی منفعل بودیم و سپس برای یک ساعت خوب بازی کردیم. با اینکه ۳ بر صفر باختیم اما نزدیک به یک ساعت برابر تیمی که در زدن ضربات آخرش به توپ ویرانگر است، خوب بازی کردیم. اینکه رئال قهرمان سه دوره از ۴ دوره اخیر لیگ قهرمانان شده تصادفی نیست. شانس به تساوی کشیدن بازی را داشتیم اما از آنها استفاده نکردیم. من از همه بیشتر به خاطر گل سوم ناراحتم چون اگر آن گل را نخورده بودیم باز امید داشتیم که در مادرید دستاوردی قابل توجه کسب کنیم. وقتی گل دوم را خوردیم باید تلاش می‌کردیم که گل بعدی را دریافت نکنیم.

وی ادامه داد: حالا باید به سایر بازی‌‌های‌مان در ادامه فصل فکر کنیم چون هنوز اسکودتو و کوپا ایتالیا را داریم. بازی برگشت هم هست که باید دید در آن چه اتفاقی می‌افتد.

یوونتوس ۱۱ ماه پیش در فینال لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه ۴ بر یک به رئال مادرید باخت بود. آلگری در پاسخ به این سؤال که آیا تیمش هیچ درسی از آن شکست نگرفته و در این مدت تلاشی برای جبران اشتباهاتش در آن بازی انجام نداده است، تأکید کرد: به نظر من رویکرد تیم ما در این بازی بهتر شده بود اما زمانی که ۱۰ نفره شدیم و رونالدو هم آن گل فوق‌العاده را زد، دیگر برگشتن به بازی غیرممکن شد.

آلگری اظهار داشت: تا زمانی که گل دوم را نخورده بودیم، خوب دفاع می‌کردیم و موقعیت‌های کمی به رئال مادرید دادیم. یک ناهماهنگی میان بازیکنان شکل گرفت و تاوانش را دادیم. جلوی هر سه گلی که خوردیم را می‌شد بگیریم. این را جدی می‌گویم که در چنین رقابت‌هایی اگر شما کمی شانس نداشته باشید و بالعکس حریف خوش‌شانس باشد، کار سخت می‌شود. با توجه محرومیت راموس از بازی برگشت، اگر ما گل سوم را نخورده بودیم می‌شد به بازی برگشت امیدوار بمانیم. من ناراحتم و ناراحتی هواداران را هم درک می‌کنم اما گله و شکایتی از بازیکنانم ندارم چون آنها با بهترین مهاجم نوک حال حاضر طرف بودند. در ورزش و زندگی گاهی اوقات برخی بهتر بودن‌شان را ثابت می‌کنند. حالا بگذارید که ما سریعاً خودمان را جمع و جور کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار