والورده: ما و رم ۵۰ درصد شانس صعود داریم

سرمربی بارسلونا جدال سختی را مقابل رم پیش‌بینی می‌کند.

، ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل رم در دور رفت مرحله یک‌چهارم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا درباره یک جدال دشوار به شاگردانش هشدار داد.

 او گفت: در این سطح از رقابت‌ها  امکان وقوع هر اتفاقی وجود دارد. استراتژی ما هر ۲ فاز تدافعی و تهاجمی را شامل می‌شود. رم در بازی هوایی بازیکنان بسیار متبحری دارد. باید خیلی خوب دفاع کنیم و از فرصت‌های به دست آمده نهایت استفاده را ببریم. این بازی، ۱۸۰ دقیقه است که ۹۰ دقیقه در پیش است و به هر حال قرار نیست سرنوشت در همان بازی رفت مشخص شود.

او در ادامه افزود: اگر مسی وارد لیست شود، یعنی می‌تواند از ابتدا بازی کند. لئو نسبت به روزهای گذشته وضعیت بهتری دارد. نمی‌دانم در آرژانتین چه خبر است اما می‌دانم لئو در دنیا و تاریخ فوتبال بازیکنی منحصر به فرد است. حضور رم در این مرحله اصلا شگفتی نیست. این تیم در ضد حملات و دفاع بسیار خوب کار می‌کند و  وقتی در اوج  باشد، سخت می‌بازد. یک دوئل حذفی جذاب  پیش رو داریم. با امیدواری بازی را شروع می‌کنیم چون می‌خواهیم صعود کنیم. قبل از شروع بازی هر دو تیم ۵۰ درصد شانس دارند. در این سطح از بازی‌های حذفی، تکلیف صعود در همان بازی رفت مشخص نمی‌شود.نتیجه جذاب برای ما پیروزی و گل نخوردن است. تنها یک بازی خوب برای صعود کافی نیست و باید در هر ۲ بازی عالی کار کنیم. شانس نخست صعود ارزش و معنایی ندارد. وقتی توپ به گردش درآید، هر اتفاقی ممکن است سرنوشت بازی را رقم بزند. برای رم احترام زیادی قائل هستیم.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار