لیگ قهرمانان اروپا|برتری قاطعانه رئال مادرید در تورین با گل استثنایی رونالدو/ پیروزی کلیدی بایرن در پیسخوان

در شب تشویق رونالدو از سوی هواداران یوونتوس، میهمانان شب اول دور رفت مرحله یک‌چهارم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا تا حدود زیادی بار صعود به نیمه‌نهایی را بستند.

، دور رفت مرحله یک‌چهارم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا با برتری رئال مادرید و بایرن‌مونیخ در زمین رقبایشان آغاز شد.

 در ورزشگاه «جی‌آره‌نا»ی تورین، یوونتوس میزبان مقابل رئال مادرید ۳  بر صفر شکست خورد تا تیم مادریدی تا حدود زیادی صعود خودش به دور بعد را قطعی کند.

 کریس رونالدو در دقیقه ۳ رئال را پیش انداخت. در ادامه کروس یک بار تیر دروازه یووه را لرزاند و پس از اینکه حملات میزبان تا پایان نیمه اول راه به جایی نبرد، ستاره پرتغالی با یک ضربه قیچی زیبا در دقیقه ۶۴ گل دوم خودش و تیمش را به ثمر رساند. جالب اینکه هواداران یوونتوس پس از این گل از جا بلند شدند و رونالدو را تشویق کردند. در ادامه دیبالای آرژانتینی در دقیقه ۶۶ از بازی اخراج شد تا بر مصائب یوونتوس افزوده شود. رئال که می‌دانست به خاطر کارت زرد راموس، کاپیتانش را در بازی برگشت خانگی از دست داده، دست از تلاش برنداشت ودر نهایت مارسلو در موقعیت مشکوک به آفساید گل سوم رئال را در دقیقه ۷۲ به ثمر رساند.

 در نهایت میدانداری رئالی‌ها با حفظ نتیجه همراه شد تا قهرمان اروپا با برتری ۳ بر صفر خیال خودش بابت صعود را تا حدود زیادی راحت کند.

 در دیگر بازی، بایرن‌مونیخ در ورزشگاه «رامون سانچس پیسخوان» مقابل سویا به برتری ۲ بریک رسید و شانس صعودش را افزایش دهد. هر چند سویا توسط سارابیا در دقیقه ۳۱ به گل رسید اما گل به خودی ناواس در دقیقه ۳۷ و گل تیاگو در دقیقه ۶۸ که با برخورد به دفاع حریف حاصل شد، نتیجه را به سود بایرن عوض کرد و در نهایت باواریایی‌ها ۲ بریک پیروز شدند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار