گواردیولا: از تاریخ و کیفیت لیورپول هراس داریم!

سکاندار منچسترسیتی از جو ورزشگاه آنفیلد، محمد صلاح و دشواری بازی در لیگ قهرمانان اروپا سخن گفت.

، پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش در زمین لیورپول در بازی رفت مرحله یک‌چهارم‌نهایی لیگ قهرمانان از جو خاص ورزشگاه رقیب، محمد صلاح، مهاجم مصری لیورپول و دشواری بازی در لیگ قهرمانان اروپا سخن گفت.

 او اظهار داشت: ما  آمده‌ایم تا فوتبال بازی کنیم. امیدوارم همه هواداران مودب و جو بازی خوب باشد. هواداران لیورپول به شیوه درستی به بازیکنانشان و رقیب  فشار می آورند. آنفیلد، جای خوبی برای فوتبال بازی کردن است. آگوئرو نمی‌تواند تیم را همراهی کند و به همین دلیل در منچستر ماند. همه از عملکرد صلاح متعجب شده‌اند اما من در توانایی او تردید ندارم. کلوپ همیشه می‌داند چه بازیکنانی مناسب تیمش هستند! 

 او در ادامه گفت: همه سعی می کنند به بهترین شکل به شما خوشامد بگویند تا خوبی خود را نشان دهند. در اسپانیا هم همین‌طور بود. ما نمی‌توانیم زیاد با هواداران در تماس باشیم. اینجا خیابان‌ها باریک‌تر هستند.هواداران لیورپول تاریخ باشگاه خود را نشان می‌دهند. ما شانس بیشتری داریم اما باید در عمل این موضوع را نشان دهیم.از تاریخ، بازیکنان و کیفیت لیورپول هراس داریم. بازی رفت در لیگ را آنالیز کرده‌ایم و دیگر در دام قبلی تیم کلوپ نمی‌افتیم. باید کاملا هوشیار باشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار