حدادی‌فر: الدحیل بسیار قدر بود/ حق ما باخت نبود

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: الدحیل اگرچه چند بازیکن اصلی خودش را نداشت اما آنقدر قدرتمند هستند که برای هر بازیکن جانشین داشته باشند.

خبرنگار از اصفهان، قاسم حدادی‌فر بعد از شکست یک بر صفر تیمش مقابل الدحیل در جمع خبرنگاران گفت: می‌توانستیم بازنده نباشیم. حریف تیم بسیار قدری بود و تا حدی مالکیت را هم در اختیار داشتیم اما آنها از موقعت خود استفاده کرده و بازی را بردند. اگر بخواهم کلی در مورد این بازی صحبت کنم باید بگویم حق ما باخت نبود و حتی در برخی از دقایق بازی شانس برنده شدن هم داشتیم. به هر حال نتیجه‌ای است که رقم خورده و ما به بازی بعد مقابل لوکوموتیو امیدوار هستیم، اگر آن بازی را نبازیم می‌توانیم راهی مرحله بعد شویم.

کاپیتان ذوب‌آهن در واکنش به این سوال که آیا بازیکنان ذوب‌آهن با مشکل بدنی مواجه هستند که در دقایق پایانی گل دریافت می‌کنند، عنوان کرد: نه من فکر نمی‌کنم اینطور باشد، آنها در دفاع و حمله تیم بسیار قدری بودند و روی ضدحملات خطرناک ظاهر می‌شدند. از طرفی در تیم ما همه می‌خواستیم گل بزنیم و رو به جلو بازی کردیم، رفتیم جلو تا به گل برسیم اما حریف روی ضدحمله که بسیار تبحر داشت توانست به گل برسد. برای ما در این مسابقه باخت یا مساوی فرقی نمی‌کرد و فقط باید می‌بردیم تا شانس اول شدن در گروه را داشته باشیم. الان هم فقط باید در بازی آخر نبازیم تا بتوانیم به مرحله حذفی برویم.

 حدادی‌فر با تمجید از تیم الدحیل خاطرنشان کرد: آنها چند مهره اصلی خودشان را نداشتند اما آنقدر تیم پرمهره و امکانات هستند که کمبود هیچ بازیکنی در تیم‌شان احساس نمی‌شود و به نوعی تیم بسیار خوب و عالی دارند.

وی در پایان درباره اینکه چرا در ذوب‌آهن تبدیل به بازیکن تعویضی شده است؟ گفت: به هر حال نظر سرمربی است که از من اینطور استفاده کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار