کعبی‌زاده: جواد مهرگان مسئولیت فنی تیم بانوان را بر عهده دارد

نایب رئیس فدراسیون والیبال گفت: مسئولیت فنی تیم ملی بانوان ایران برای حضور شایسته در جام کنفدراسیون آسیا با جواد مهرگان است.

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، صدیقه کعبی‌زاده درباره برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی والیبال بانوان ایران گفت: جواد مهرگان سابقه مشاوره فنی در تیم ملی بانوان را در پرونده کاری خود داشته و اطلاعات بسیار خوبی نیز از والیبال بانوان ایران و جهان دارد.

وی با بیان اینکه مهرگان مدرک مربیگری درجه سه بین‌المللی را نیز دارد، اظهار داشت: وی مدتی نیز دستیار سیچلو، سرمربی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران بود و در لیگ برتر باشگاه‌های ایران هم به‌عنوان مربی سابقه کار دارد.

نایب رئیس فدراسیون والیبال با یادآوری علم به‌روز جواد مهرگان و از همه مهم‌تر شناخت خوب وی از والیبال بانوان ایران، گفت: دکتر ضیایی، رئیس فدراسیون والیبال نیز با پذیرش مسئولیت تیم ملی بانوان از سوی مهرگان به‌عنوان مشاور فنی موافقت کرده است و به زودی نخستین اردوی آماده سازی این تیم شروع می‌شود.

کعبی‌زاده با تأکید بر اینکه مهرگان باید خود دستیارانش را انتخاب کند، افزود: برای اردوی نخست تیم ملی بانوان سه مربی دعوت شدند که پدیده بلوری‌زاده، اکرم قهرمانی و مریم حدادی هستند، برای اردوهای بعدی احتمال تغییر در کادر فنی نیز وجود خواهد داشت.

وی در پایان گفت: نخستین اردوی انتخابی و آماده‌سازی تیم ملی بانوان از ۲۵ فروردین ماه شروع می‌شود و نحوه برگزاری اردو و حضور ۳۷ بازیکن دعوتی به زودی از سوی مشاور فنی این تیم اعلام خواهد شد.

ششمین دوره جام کنفدراسیون والیبال آسیا در گروه زنان از ۲۵ شهریورماه تا یکم مهرماه سال جاری به میزبانی تایلند و با حضور ۱۰ تیم برگزار می‌شود. تیم ملی والیبال بانوان ایران در گروه سوم دور مقدماتی این رقابت‌ها با تیم‌های قزاقستان، فیلیپین و استرالیا هم‌گروه است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار