اومتیتی: پیشنهاداتی از باشگاه‌های مختلف دارم/ با گریزمان در مورد بارسا صحبت می‌کنیم

مدافع میانی آبی‌واناری‌پوشان کاتالونیا مدعی است پیشنهاداتی از باشگاه‌های مختلف دارد.

، ساموئل اومتیتی که گفته می‌شود مورد توجه باشگاه منچستریونایتد قرار دارد، در گفت‌وگو با برنامه «Canal Football Club» از شبکه تلویزیونی «+ Canal» فرانسه در مورد آینده حرفه‌ای خود گفت: حقیقت این است که من پیشنهاداتی از باشگاه‌های مختلف دارم.

وی در خصوص احتمال تمدید قراردادش با آبی‌واناری‌ها نیز اظهار داشت: مسئله این نیست که من قراردادم را با بارسلونا تمدید خواهم کرد، چیزی از جانب من در این زمینه آغاز نشده است، هرچند شاید بارسلونا علاقه‌ای به این کار داشته باشد، اما در حال حال مذاکره‌ای در این خصوص نداشته‌ایم.

مدافع فرانسوی بارسلونا در پاسخ به این پرسش که «پیشنهادهایت از کجاست؟»، با تأکید بر اینکه به بازی با پیراهن بارسا افتخار می‌کند، خاطرنشان کرد: پیشنهاداتی از باشگاه‌های دیگر وجود دارد، اگرچه خیلی‌ها رؤیای بازی برای بارسا دارند. در این دنیا همه چیز زودگذر است.

وی با اشاره به رقم فسخ ۶۰ میلیون یورویی‌اش در قرارداد خود با بارسلونا یادآور شد: این رقم زیادی نیست و همه این را می‌دانند، اما این چیزی نیست که من نگرانش باشم. من روی بازی‌ام در زمین تمرکز دارم و این چیزی است که از آن لذت می‌‌برم. مابقی چیزها هم خود به خود می‌آید.

اومتیتی در مورد شایعه علاقه‌مندی بارسلونا نسبت به جذب هم‌تیمی وی در تیم ملی فرانسه یعنی آنتوان گریزمان گفت: ظاهراً باید خودم در نقش مدیربرنامه‌های گریزمان ظاهر شوم! نه، شوخی کردم. حقیقت این است که ما زیاد با هم صحبت می‌کنیم. من در مورد بارسلونا زیاد با آنتوان حرف می‌زنم، اما بیشتر در این مورد صحبت می‌کنیم که می‌خواهم ببینم او در مورد باشگاهی که من عضو آن هستم، چه فکر می‌کند. اگر گریزمان به بارسلونا بیاید ما باید با شش مهاجم بازی کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار