گواردیولا: تدارک ویژه‌ای برای مهار صلاح خواهیم دید/ سبک بازی لیورپول بسیار پیچیده است

سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال منچسترسیتی اعتقاد دارد مثلث خط حمله سرخپوشان مرسی‌ساید خطرناک و تقریباً توقف‌ناپذیر است.

، پپ گواردیولا که شاگردانش چهارشنبه شب در دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه آنفیلد میهمان لیورپول هستند، در جمع خبرنگاران با اشاره به مهاجمان خطرناک سرخپوشان مرسی‌ساید به خصوص مهاجم مصری این تیم گفت: تدارک ویژه‌ای برای مهار محمد صلاح خواهیم دید، اما خط حمله لیورپول تنها به او ختم نمی‌شود و آنها مانه و فیرمینو را هم در این پست دارند. این سه مهاجم تقریباً توقف‌ناپذیر هستند.

وی افزود: صلاح، مانه و فیرمینو بازیکنانی شگفت‌انگیز هستند. سبک بازی لیورپول هم بسیار بسیار پیچیده است. می‌دانیم که آنها سریع هستند، از این‌رو بازی دشواری خواهد بود. به‌هرحال ما در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان هستیم و نباید انتظار بازی آسانی در این سطح از مسابقات داشته باشیم.

سرمربی آبی‌پوشان شهر منچستر که تیمش در آستانه فتح لیگ برتر انگلیس است، تصریح کرد: می‌خواهم قهرمان لیگ برتر شوم. من عاشق منچسترسیتی هستم، من هوادار بارسلونا نیز هستم چون در شهر بارسلونا بزرگ شدم و قلبم آنجاست، اما حالا عضوی از منچسترسیتی هستم و عاشق کار کردن در اینجا.

پپ با اشاره به بازی بعدی تیمش در لیگ برتر انگلیس که با پیروزی در آن قهرمانی من‌سیتی مسجل خواهد شد، تأکید کرد: البته که می‌خواهیم در ورزشگاه اتحاد مقابل منچستریونایتد به پیروزی برسیم، اما سه روز پیش از این بازی باید با لیورپول بازی کنیم و سه روز بعد از بازی با من‌یونایتد نیز باید در بازی برگشت مجدداً به مصاف لیورپول برویم. با این وجود درک می‌کنم که هواداران ما چقدر شوق دارند که با شکست منچستریونایتد در خانه فاتح لیگ برتر شویم.

گواردیولا در پایان گفت: به هواداران نمی‌گویم که «خوشحال نباشید و آرزوی قهرمانی در لیگ نداشته باشید»، چون اگر رقبای ما هم  جای ما بودند چنین نظری داشتند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار