کلوپ: لیورپول و منچسترسیتی به لحاظ تاکتیکی آتش به پا خواهند کرد

سرمربی لیورپول معتقد است تقابل این تیم با منچسترسیتی تحت هدایت پپ گواردیولا در لیگ قهرمانان به لحاظ تاکتیکی فوق‌العاده خواهد بود.

، یورگن کلوپ که شاگردانش چهارشنبه شب در دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه آنفیلد پذیرای منچسترسیتی، دیگر نماینده انگلیس هستند، با حضور در کنفرانس خبری با اشاره به دو بازی این دو تیم در فصل جاری لیگ برتر گفت: پیش از هر چیز باید بازی را با ۱۱ بازیکن به پایان برد و خونسرد بود. می‌دانیم که بازی دشواری در پیش داریم. کسی پیش از بازی اول در نیم‌فصل اول فکرش را نمی‌کرد که لیورپول ۵ بر صفر مغلوب منچسترسیتی شود؟ پیش از بازی دوم در لیگ برتر چه کسی فکرش را می‌کرد ما با نتیجه ۴ بر ۳ من‌سیتی را شکست دهیم؟ نه کسی فکرش را هم نمی‌کرد. آیا ما مقابل منچسترسیتی شانس داریم؟ بله، ما شانس پیروزی داریم، اما منچسترسیتی بخت اول پیروزی است.

وی ادامه داد: در مقاطعی خاص از فصل، لیورپول و منچسترسیتی در یک سطح بوده‌اند، اما منچسترسیتی ثبات بیشتری داشته است و به همین خاطر حدود ۲۰ امتیاز بیشتر اندوخته است. با این وجود همه ما می‌دانیم که در چنین بازی‌هایی (لیگ قهرمانان) وضعیت تیم‌ها در لیگ خودشان اهمیت چندانی ندارد و اوضاع کاملاً متفاوت است. ما از شانس خود نهایت استفاده را خواهیم برد، اما می‌دانیم که بازی بی‌اندازه دشواری در پیش داریم.

کلوپ در پایان خاطرنشان کرد: اگر قرار بود یک بازی را برای تماشا در لیگ قهرمانان انتخاب کنم، بازی لیورپول - منچسترسیتی را انتخاب می‌کردم. این بازی به لحاظ تاکتیکی آتش به پا خواهد کرد. بازی در ورزشگاه آنفلید برگزار می‌شود، جایی که جو خوبی برای تماشای بازی دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار