سیمونه: مسی فاکتوری سرنوشت‌ساز در قهرمانی لالیگاست/ لاکرونیا تسلیم نشد

سرمربی روخی‌بلانکو از لیونل مسی به‌عنوان فاکتوری سرنوشت‌ساز در رقابت برای کسب عنوان قهرمانی لالیگا یاد کرد.

، دیه‌گو سیمئونه که شاگردانش شب گذشته (یکشنبه) در هفته سی‌ام لالیگای اسپانیا با نتیجه یک بر صفر میهمان خود دپورتیوو لاکرونیا را از پیش‌‌رو برداشتند و در فاصله هشت هفته مانده به پایان فصل جاری این رقابت‌ها اختلاف خود با بارسلونای صدرنشین را به ۹ امتیاز کاهش دادند، با حضور در کتفرانس خبری گفت: ما رقابت خیلی مهمی در لیگ داریم. همه ما دیدیم که در بازی «سویا - بارسلونا» چه اتفاقی افتاد. بدون مسی، سویا ۲ بر صفر از بارسا پیش بود و با وجود مسی در زمین بارسلونا ۲ بر صفر پیش افتاد، هرچند نتیجه نهایی ۲ - ۲ شد. مسی فاکتوری سرنوشت‌ساز و تعیین‌کننده (در کسب عنوان قهرمانی لالیگا) است. به‌هرحال ما به دنبال بهبود آمار خود نسبت به فصل گذشته هستیم.

وی با اشاره به در اختیار نداشتن بازیکنانی همچون آنتوان گریزمان در این دیدار به دلیل محرومیت، اظهار داشت: مشکلاتی به خاطر در اختیار نداشتن بازیکنان محروم‌مان داشتیم، اما در نهایت به نتیجه‌ای که می‌خواستیم، رسیدیم. بسیاری از بازیکنان ما در تیم‌های ملی خود بوده و دو بازی در آنجا انجام داده بودند. به نظرم نیمه اول بهتر از نیمه دوم بودیم، جایی که یک گل به ثمر رساندیم و یک موقعیت گل دیگر هم خلق کردیم.

سرمربی اتلتیکو مادرید در پایان ضمن تمجید از لاکرونیا خاطرنشان کرد: ما مقابل تیمی بازی کردیم که نیاز به نتیجه گرفتن در این دیدار داشت. آنها در جریان بازی سختکوش بودند و خطرناک ظاهر شدند. لاکرونیا در این بازی تسلیم نشد، به طوری که ما نتوانستیم کار آنها را زودتر تمام کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار