آل ثانی: برای کسب ۳ امتیاز و صدرنشینی به تهران آمدیم

رئیس باشگاه الریان قطر تأکید کرد که تیم فوتبال این باشگاه برای کسب سه امتیاز مقابل استقلال صف آرایی می‌کند.

و به نقل از سایت رسمی باشگاه الریان قطر، شیخ سعود بن خالد آل ثانی در خلال تمرین تیم الریان در ورزشگاه آزادی تهران درباره بازی هفته پنجم گروه D لیگ قهرمانان آسیا برابر استقلال گفت: ما برای کسب سه امتیاز و حفظ صدرنشینی به تهران آمده‌ایم.

رئیس باشگاه الریان قطر ادامه داد: ما سابقه بازی در ورزشگاه آزادی تهران با حضور هواداران زیاد ایرانی را داریم و نتایج خوبی نیز کسب کرده‌ایم. تیم الریان با بهره‌مندی از بازیکنان بین‌المللی و باتجربه از کیفیت فنی بسیار خوبی در دیدارهای خانگی و حتی خارج از خانه برخوردار است.

آل ثانی سپس با تمجید از تیم استقلال تهران اظهار داشت: می‌دانیم که استقلال تیم متفاوتی است که در جمع برترین‌های آسیا و ایران جای دارد. البته الریان هم تیم فوق العاده‌‌ای است که می‌تواند کیفیت فنی موردنظر را ارائه کند. هم‌اکنون صدرنشین گروه D لیگ قهرمانان آسیا هستیم و می‌خواهیم به مرحله دوم این رقابت‌ها صعود کنیم. این هدف اصلی الریان بدون توجه به مشکلات و رقبای سخت است.

تیم‌های استقلال و الریان قطر ساعت ۲۰ فردا (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی تهران در چارچوب هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا از گروه D رودرروی هم قرار می‌گیرند. در جدول رده‌بندی این گروه استقلال و الریان با امتیاز مشابه شش رتبه‌های اول و دوم را در اختیار دارند. العین امارات با چهار امتیاز سوم است و الهلال دو امتیازی در قعر جدول جای دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار