برگزاری جلسه هماهنگی دیدار نسف‌قارشی و پرسپولیس و بازدید برانکو از زمین

جلسه هماهنگی برگزاری دیدار برگشت تیم‌های فوتبال پرسپولیس و نسف قارشی در ورشگاه اختصاصی نسف برگزار شد.

و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، نشست هماهنگی پیش از دیدار برگشت تیم‌های پرسپولیس و نسف قارشی از مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ آسیا از ساعت ۱۳ امروز یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۷ در ورزشگاه اختصاصی نسف قارشی ازبکستان برگزار شد.

در این نشست، نمایندگان تیم‌های فوتبال پرسپولیس، نسف قارشی، مسوولان برگزاری و عوامل اجرایی حضور یافتند و کلیه امور مربوط به این دیدار مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

علی جبریل ناظر این بازی از کشور فلسطین، لم شی هو ناظر داوری از کشور هنگ کنگ این دیدار را به نظاره خواهند نشست.

پرسپولیس در این دیدار با لباس‌های یکدست قرمز، گلر با لباس مشکی و نیمکت نشینان با کاورهای بنفش روی نیمکت خواهند نشست.

تیم نسف قارشی نیز با لباس‌های آبی رنگ، گلر با لباس سبز و مشکی و تیم با کاورهای قهوه‌ای روی نیمکت خواهد بود.

تیم پرسپولیس پس از جلسه فنی، در ساعت ۱۷:۳۰ هتل را به مقصد ورزشگاه محل برگزاری مسابقه ترک خواهد کرد. مسافت هتل تا ورزشگاه ۱۵ دقیقه خواهد بود.

تیم‌ها ساعت ۱۸:۴۰ برای گرم کردن وارد زمین می‌شوند و ساعت ۱۹:۱۰ از زمین خارج و برای بازی آماده می‌شوند. ظرفیت ورزشگاه هم ۲۱ هزار نفر خواهد بود. تنها محروم این مسابقه شجاع خلیل‌زاده مدافع پرسپولیس است.

پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی خود را در زمین اصلی مسابقه از ساعت ۱۸:۳۰ امروز برگزار خواهد کرد و تیم نسف قارشی نیز از ساعت ۱۹:۳۰ به تمرین خواهند پرداخت. پوشش خبری و تصویری برای اصحاب رسانه در ۱۵ دقیقه ابتدایی تمرین دو تیم خواهد بود.

همچنین کادر فنی تیم پرسپولیس امروز یکشنبه از محل برگزاری دیدار پرسپولیس برابر نسف قارشی بازدید کردند. در جریان این بازدید، برانکو ایوانکوویچ از تمام امکانات ورزشگاه، کیفیت زمین چمن، رختکن و همه امکانات موجود ابراز رضایت کرد و گفت: امیدوارم هواداران دو تیم و ببینندگان این بازی از دیدن این مسابقه لذت ببرند.

تیم‌های فوتبال پرسپولیس و نسف قارشی ازبکستان ساعت ۱۹ فردا دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۷ به وقت تهران در ازبکستان به مصاف هم خواهند رفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار