بردیف: بازی سختی مقابل پرسپولیس داریم/ فردا آخرین فرصت ما است

سرمربی تیم نسف‌قارشی ازبکستان دیدار با پرسپولیس را سخت خواند.

، روزیکول بردیف در نشست خبری پیش از بازی هفته پنجم گروه D لیگ قهرمانان آسیا میان تیم‌های نسف‌قارشی ازبکستان و پرسپولیس گفت: فردا در انتظار بازی سختی هستیم، زیرا پرسپولیس تقریبا به مقام قهرمانی در لیگ برتر ایران رسیده و الان تمرکز خود را معطوف لیگ قهرمانان آسیا کرده است.

سرمربی نسف‌قارشی ازبکستان ادامه داد: پرسپولیس هم‌اکنون بهترین تیم ایران است و من بازی با این تیم را سخت می‌دانم. سعی کردیم شرایط تیم را بهبود بخشیم و بازی فردا آخرین شانس ما خواهد بود. باید از این فرصت استفاده کنیم.

روزیکول بردیف افزود: در بازی با پرسپولیس هدف‌مان پیروزی است. متاسفانه چران را به دلیل ناآماده بودن در اختیار نداریم و نمی‌توانیم ریسک کنیم. بازی‌های پرسپولیس را نگاه کردیم و تیمی قدرتمند و تاکتیکی است. مرتکب اشتباه نمی‌شوند و باید کاری کنیم تا در طول بازی اشتباه کنند. همچنین می‌خواهیم از حمایت هواداران نسف‌قارشی در بازی با پرسپولیس بهره ببریم که به ما قدرت مضاعف می‌بخشند.

تیم‌های نسف‌قارشی ازبکستان و پرسپولیس ساعت ۱۹ فردا (دوشنبه ۱۳ فروردین) در چارچوب هفته پنجم گروه C لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم می‌روند. در جدول رده‌بندی این گروه تیم‌های السد قطر و پرسپولیس با امتیاز مشترک ۹ رده‌های اول و دوم را در اختیار دارند. نسف‌قارشی با ۶ امتیاز رتبه سومی را به خود اختصاص داده و الوصل امارات بدون امتیاز قعرنشین است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار