انتقاد گتوسو از حرکت چالهان‌اوغلو در بازی با یوونتوس

سکاندار هدایت تیم فوتبال میلان از حرکتی که هافبک ترکیه‌ای تیمش در بازی با یووه انجام داد، انتقاد کرد.

، جنارو گتوسو بعد از شکست ۳ بر یک شب گذشته (شنبه) مردانش در خانه یوونتوس در بازی بزرگ هفته سی‌ام سری A ایتالیا در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «مدیاسِت پرمیوم» ایتالیا گفت: عملکرد ما در این بازی کمی شبیه به عملکردمان مقابل آرسنال در لندن بود چون نتیجه نهایی نشان‌دهنده عملکرد ما نبود، اما به هر حال باید روی پای خود بایستیم و به کارمان ادامه بدهیم.

وی در انتقاد از هافبک ترکیه‌ای خود نیز خاطرنشان کرد: در یک مورد از دست چالهان‌اوغلو ناراحتم چون او در صحنه‌ای توپ را از دست داد و شروع به جروبحث کرد. دوست ندارم چنین چیزی را از بازیکنانم در زمین ببینم. هاکان در آن صحنه ایستاد و روی هم‌تیمی‌هایش فریاد زد. اگر چالهان‌اوغلو در آن صحنه تنبلی نمی‌کرد و برای بازپس گرفتن توپ می‌دوید، ممکن بود ما گل دوم را دریافت نکنیم.

سرمربی ۴۰ ساله روسونری با وجود شکست تیمش برابر یوونتوس به تمجید از بازیکنانش پرداخت و اظهار داشت: ما عملکرد تیمی خوبی را از خود ارائه دادیم، اما به پیروزی نرسیدیم. این بدین معناست که هنوز جای پیشرفت داریم. ما بازیکنان باکیفیتی داریم، اما به لحاظ فیزیکی توان رقابت با یوونتوس را نداریم و همین موضوع تفاوت در این دیدار را رقم زد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار