آلگری: برای بونوچی خوشحالم اما خوشحالترم که یووه موفق به شکست میلان شد

مرد اول کادر فنی بانوی پیر از نحوه بازی تیمش برابر روسونری ابراز رضایت کرد.

، ماسیمیلیانو آلگری که شاگردانش شب گذشته (شنبه) در حساس‌ترین بازی هفته سی‌ام سری A ایتالیا موفق شدند در خانه خود با نتیجه ۳ بر یک میلان را از پیش‌ رو بردارند، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «مدیاسِت پرمیوم» ایتالیا با اشاره به گلزنی مدافع پیشین یوونتوس در این دیدار گفت: برای بونوچی (کاپیتان میلان) بابت به ثمر رسان گل خوشحالم، اما خوشحال‌ترم که یوونتوس پیروزی را از آن خود کرد.

وی افزود: مهم بود که با شکست میلان که فرم و شکل خوبی پیدا کرده، به روند پیروزی‌بخش خود بازگردیم. بازیکنان عملکرد خوبی از خود ارائه دادند تا نتیجه این بازی دشوار را از آن خود کنند و حاشیه امنیت‌مان در صدر جدول هم با این نتیجه افزایش پیدا کرد. در مورد خدیرا هم باید بگویم که او بازیکنی در سطح کلاس جهانی است و می‌داند که چطور شرایط حساس بازی را بازیخوانی کند.

سرمربی یوونتوس با اشاره به اولین بازی هافبک کلمبیایی‌اش برای راه‌راه پوشان تورین پس از تاریخ ۲۳ دسامبر ۲۰۱۷ که در این دیدار گل دوم تیمش را هم به ثمر رساند، خاطرنشان کرد: کوادرادو من را به وجد آورد و تأثیر خود را روی تیم خیلی زود نشان داد.

آلگری در پایان با اشاره به رقابت نزدیک تیمش با ناپولی برای قهرمانی در سری A تأکید کرد: ما باید بازی به بازی پیش برویم و با پیروزی در هر یک از آنها می‌توانیم به فکر قهرمانی باشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار