زیدان: برای ارائه یک بازی خوب برابر یوونتوس به تورین می‌رویم/ از عملکرد بیل راضی هستم

سرمربی کهکشانی‌ها از عملکرد ستاره ولزی تیمش برابر لاس‌پالماس ابراز رضایت کرد.

، زین‌الدین زیدان در پی برتری ۳ بر صفر شب گذشته (شنبه) شاگردانش در خانه لاس‌پالماس در هفته سی‌ام لالیگای اسپانیا گفت: ما برای گرفتن چنین نتیجه‌ای به اینجا آمدیم. ما نیمه اول بازی خوبی را از خود ارائه دادیم و به گل هم رسیدیم. کار لاس‌پالماس هم پس از دریافت گل دشوار شد. ما بازی را تحت‌کنترل خود گرفتیم، اما نیمه دوم اوضاع کمی عجیب‌تر شد و هر دو تیم موقعیت‌هایی روی دروازه یکدیگر خلق کردند. ما موقعیت‌های زیادی داشتیم، اما در نهایت از کسب سه امتیاز این بازی خوشحال و راضی هستیم.

زیزو در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به بازی سه‌شنبه شب شاگردانش مقابل یوونتوس در دور رفت از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا خاطرنشان کرد: از حالا باید به بازی با یوونتوس فکر کنیم که بازی کاملاً متفاوتی نسبت به بازی با لاس‌پالماس خواهد بود. برای ما خیلی مهم بود که با پیروزی در این دیدار به بازی سه‌شنبه برویم. ما برای ارائه یک بازی خوب به تورین می‌رویم، هرچند که می‌دانیم بازی دشواری در پیش داریم. حالا باید ریکاوری کنیم و خودمان را برای بازی با یووه آماده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در پایان در تمجید از ستاره ولزی تیمش که در این دیدار دو بار موفق به گلزنی شد، یادآور شد: با چنین بازی که بیل از خود ارائه می‌دهد، دشوار خواهد بود که او را روی نیمکت گذاشت. به هر حال باید ببینیم که برای بازی سه‌شنبه اوضاع چطور پیش خواهد رفت و چه بازیکنانی در ترکیب خواهند بود. از عملکرد گرث هم در این دیدار رضایت دارم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار